Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Az első termék mellyel karcsúsító hatás adható a szokásos testápolási termékhez.

Praktikus kiszerelés, mellyel csepegtetve adagolhatjuk a megfelelő mennyiséget. A makacs narancsbőr és a szivacsosság eltűnik, a bőr lágyabb és feszesebb lesz.

jibjab

2013. szeptember 2.

Kipróbálásra kaptam egy mintát. Hosszútávú hatásáról nem tudok beszámolni a narancsbőr elleni készítmények hatékonyságában pedig nem hiszek, ezt már megírtam más krémekkel kapcsolatban. Ami viszont ebben jó, hogy valóban fel lehet vele tuningolni a testápolót és így lehet növelni a hidratáló, ápoló hatását. Sajnos minden krémhez hozzászokik idővel a bőr itt viszont lehet szabályozni, hogy mikor és mennyivel akarjuk megdobni az éppen használt testápolót. Az is jó, hogy nem kell külön narancsbőr elleni krém és testápoló, hanem elég csak pár cseppet hozzáadni és így lehet egy kis plusz hatóanyagot kenni a combokra és a popsira. Nekem az illata is tetszett, gyógynövényes, természetes illat, mint a Clarins általában. Mivel nekem elég száraz a bőröm jól jött ez a kis extra hatóanyag. Én egyébként a Clarins feszesítő testápolóját tuningoltam fel vele. Összességében nagyon drága termék és a narancsbőr elleni csodaszer voltáról nem vagyok meggyőződve viszont azt a minta alapján el tudom képzelni, hogy hosszú távon rendszeres időközönként vagy kúraszerűen adagolva a testápolóhoz valóban hidratáltabbá és ezáltal rugalmasabbá teszi a bőrt. Nekem ez hogy én magam adagolhatom még hozzá a hatóanyagot és szabályozhatom annak mennyiségét külön tetszik. Nagyon kellemes a használata és szép fényes, selymes és nagyon puha és tartósan hidratált lett tőle a bőröm. Ez utóbbit abból szűrtem le, hogy máskor naponta 1x, de sokszor 2x is használok testápolót és 2x zuhanyzok, de ebből adagolva reggel a krémhez még az esti, sőt a másnap reggeli zuhanyzás után sem volt olyan száraz a combomon a bőr, mint a pergamen. Éppen ezért lesem az akciót, hátha egyszer sikerül kifognom, mert bizony mióta kipróbáltam azóta vágyom rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 2.