Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: fecske, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megelőzi a pigmentfoltokat
Egyenletesebbé teszi a bőrt
Puhává teszi a kezeket

lichtnori

2016. március 1.

Könnyű állagú, gyorsan beszívódó, fehér színű kézkrém. Nagyon erőteljes, hosszan tartó illattal, ami ugye szubjektív, de nekem tetszik. Kellemes. Nagyon szeretem Clarinsék termékeit. Ezt a kézkrémet is kedvelem, de csak kedvelem.... vagyis inkább elkenegetem, ha már megvettem. Jó az állaga, nagyon hamar beszívódik -talán túl gyorsan is-, így nem hagy maga után ragacsos érzetet. Nem zavaró még a tenyeremen sem, viszont nem is ápol, táplál és hidratál eléggé. Teljesen normál a bőr a kezemen, de ez a krém sajnos kevés neki. Bekenem, pár pillanatig (de tényleg csak percekig!) érezhető a hatása....., aztán semmi, csak az illata marad. Akinek nagyon száraz a keze, és erre a problémára keres megoldást, az ne ezt válassza! Igazából senkinek sem ajánlom, maximum a tökéletes bőrű tiniknek, bár a magasabb fényvédelem nekik sem árt. Lehet, hogy nyárra elegendő lesz a hidratálása (bár kétlem), de amitől meg teljesen kész vagyok az a 15-ös SPF, amit beletettek. Télen kevés a nulla hidratálása miatt, nyárra meg az alacsony fényvédelme miatt nem lesz jó. De most komolyan! Age-control 15-ös fényvédelemmel? Amikor az ember kezét állandóan éri a nap és még kesztyűt sem hordunk, mint télen? Nekem nem jött be, amit ígért, mert nem lesz tőle puhább a kezem, ezáltal egyenletesebb sem, mert nem tölti fel a "ráncocskákat", a pigmentfolt megelőzéséhez meg kevés benne a fényvédelem. Én nagy Clarins rajongó vagyok, van tőlük mindenféle krémem, smink cuccom, teljesen elégedett vagyok velük, de ez a kézkrém nagyon gyenge. Sajnálom! :-( Egy pont az illatának, egy pont az állagának és a gyors beszívódásának. Minden, csak nem csodaszer, főleg nem a maga 4.538 Ft-jával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 1.