Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2012. augusztus 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

A paletta a 2012-es őszi Clarins Ombre Makeup Collection része.

bobekecske

2015. augusztus 5.

A Clarins gyakran dob a piacra ilyen "bronzer/pirosító" púdert, mindig picit más kinézetben. A színek mennyisége és elhelyezkedése szerint kicsit el is térnek egymástól, de azért összességében hasonló a hatásuk.
Nekem egy másik verzió van meg ("Palette Eclat", 2013-ból), a színeket összekeverve halvány sárgabarackos tónusú bronzert kapok ami tökéletesen működik a világos bőrömön a hüvősebb hónapoban természetes hatású bronzerként.
Maga a púder nagyon kellemes, picit krémes állagú, és nagyon szépen terül a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Yndre

2012. augusztus 22.

Egész nyáron keresgéltem egy olyan bronzosítót ami illeszkedik a világos arcbőrömhöz és nem narancsos vagy túl sötét árnyalatú. Így ősz derekán meg is találtam ebben a Clarins palettában a tökéletes darabot :) Teljesen felülmúlta az elvárásaimat, nagyon szuper. Bár ez nem klasszikus bronzosító, mivel viszonylag világos, de az árnylatok szépen felvehetők ecsettel külön-külön is. A középső rész natúrabb púder színű, rózsaszínnel keverve nagyon szép pirosító, a sötét résszel kontúrozhatunk vagy bronzosíthatunk. Kissé krémes az állaga, nem porzik. A végeredmény egy természetes matt finish. Egy visszafogottabb sminket nagyon szépen megkoronáz. Én teljesen odáig vagyok érte, a világos bőrömet nagyon szépen kiemeli, de kreol bőrszínen lehet, hogy nem érvényesül annyira. Csodálatos exkluzív csomagolása van, nagyon tetszik, hogy még egy kis plüss tartót is mellékelnek hozzá, így nem marad ujjlenyomatos a teteje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.