Clarins

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 4125 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Barbika4, Módosítva: 2015. november 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Clarinsklub, 4125 Ft

Folyamatos hidratáltságot és fényt biztosító szájfény

2 színben kapható

Ár: 4125 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gioia

2018. január 20.

2 is volt belőle régebben. Addig utáltam a szájfényeket, de ez teljesen megváltoztatta a véleményemet. Nem ragad, viszonylag tartós és még hidratálta is az ajkakat. Csodás színekben kapható. Egy korallos-arany csillámos és egy visszafogott rózsaszínes színben volt meg. Az új csomagolásút még nem próbáltam, de gondolom, hogy ugyanolyan szuperek. Sok szép emléket és csini sminkeket köszönhetek nekik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

lichtnori

2017. április 23.

05-ös Delicious Plum birtokosa vagyok. Igényes, szép csomagolás, arany színű kupakkal, műanyag adagoló fejjel. Nagy mennyiség, 15 ml. :-) Isteni finom íze és illata van. Nem zavaróan, csak igen picit ragad. Kellemes viselni. Nem csak fényt ad, hanem szájfényhez képest egész erősen színez, és szépen csillog is. Ami meglepő, hogy intenzíven ápolja a számat, sokáig érezhető a hidratáló, ápoló hatása. Szeretem, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.