Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

2010-es tavaszi limitált kiadás

4 szemfestéket és 1 zselés tust tartalmazó paletta.

Pöti

2015. szeptember 24.

Szépséges kis paletta. Az elgondolás tök jó, hogy jár hozzá egy színben passzoló zselés tus, ám nekem mindig beleszállt a szemfesték pora, illetve hamar kiszáradt. Sajnos a színei se tökéletesen az enyémek, így elajándékoztam egy kedves barátnőmnek, remélem ő nagyobb hasznát veszi ezeknek a liláknak. Egy sminkben azért megörökítettem a drágát.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.