Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 14925 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Klári333, Módosítva: 2013. október 31.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Arcápolók
Vedd meg online: Clarinsklub, 14925 Ft

Már az első használat után a bőr simább és feszesebb lesz, majd napról napra rugalmasabbá és tonizáltabbá válik. Páratlan készítmény, mely kihangsúlyozza az arcvonásokat, fokozza a smink ragyogását és elősegíti a hibátlan arcbőrt.

Ár: 14925 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
bbkriszta

2017. szeptember 23.

valóban nem okoz irritációt, de sajnos szárít, legalábbis az eddigi tapasztalatok alapján (1 hónap)
igazán kiemelkedő változást nem vettem észre eddig, azt azonban igen, hogy délutánra már szomjazik a bőröm, egy rendes hidratálóval is
nekem úgy tűnik, hogy a double szérum jobban működik, de még próbálkozom természetesen, hátha ..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Ingrid123

2016. június 12.

Ez valóban egy fantasztikus szérum: feszesít, simít. Amióta ezt használom (kb 1 hónap) láthatóan egészségesebb lett a bőröm, semmiféle irritációt nem okoz. Akcióban 16.000 Ft körül megvásárolható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 12.