Clarins

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Powderpuff Girl, Módosítva: 2016. december 21.

Ár:   12 900 Ft
Kiszerelés:   5,2 g
Lelőhely:   parfümériák, online

2015-ös tavaszi limitált kiadás

A Clarins hódolatát fejezi ki a napsütéses napok elott a tartós, selymes szatén és gyöngyház szemhéjpúder harmóniákkal. A virággal díszített paletta utal a hat szín frissességére: rózsaszín árnyalatok, gyöngyház-fehér, két tavaszi zöld szín és egy intenzív taupe.

Ildie

2015. március 6.

Tegnap beletapicsoltam és megállapítottam, hogy nagyon szép színek, nagyon puha szemcsékből áll, olyan kis bájos romantikus dolog. Kifestettük magam vele, és maximálisan elégedett vagyok a dologgal, minőséggel, mindennel, de nekem nem ér ennyit. Alap nékül csak úgy reptébe felkerült a szememre a drogériában, nem volt egy feltűnő smink, olyan kis visszafogott. Ami meglepett, hogy lésőbb este 9-kor, azaz 8-9 óra múlva is pontosan azt a színt láttam, amit korábban a boltban. Pedig nálam ezek a kis színek néha úgy elpárolognak :(
Azt nem mondom, hogy uncsik a színek, mert gyönyörűek, de már mind megvan innen-onnan, és ilyen visszafogott szineket max orvoshoz használok.
Csak ajánlani tudom azoknak, akik minden színét használni tudják. Viszont az aki, megy külfödre és ilyet is szeretne, ajánlom, hogy várjon, és máshol vegye meg. A Clarins cuccok rettenet haszonnal mennek Magyarországon. Itt 44*220 Ft ami, 9700 Ft (és az emberek 3* annyit keresnek) érdemes Bécsben, vagy velemerre megnézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.