Clarins

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5625 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Barbika4, Módosítva: 2015. november 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 5625 Ft

Dús és tökéletesen formázott szempillák.

Ár: 5625 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

marek.adrienn

2016. január 19.

Ha valaki vacilál, hogy megvegye vagy sem, hát inkább nagyon gyorsan felejtse el. Először is túl sűrű, nehezen felkenhető, összetapasztja a pillákat és ronda csomókat képez rajta, rövid időn belül pedig elég kellemetlen lett a szaga (még csak két hónapja használom), csodákat sem művel, tehát ennyit bármelyik drogériás olcsóbb termék is tud. Bár az ára nem annyira vészes, de egyetlen pozitívuma hogy nem pereg, ezáltal nem is kopik. Amint a tapasztalataimból látszik is, egyáltalán nem ajánlom a megvételét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 19.