Clarins

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Barbika4, Módosítva: 2016. március 25.

Ár:   11 900 Ft
Kiszerelés:   5,2 g
Lelőhely:   parfümériák, online

2016-os tavaszi limitált kiadás

Irizáló és matt bézs, csillogó bronze, jeges gesztenye, szatén barna... A Clarins egy puha, szikrázó és növényi kivonatokkal és ásványokkal dúsított szemhéjpúder palettában kínálja a tavasz minden frissességét. A csillogó rózsa-bronz tokba csomagolt árnyalatok igény szerint kombinálhatók és rétegezhetők a kettős applikátorral.

sztinke

2016. július 24.

A nem éppen olcsó áruk ellenére, nagyon kedvelem a Clarins márka termékeit. De ezzel a palettával nem vagyok annyira elégedett sajnos. :( A színek között nincs akkora különbség felkenve, porolnak is és sajnos alappal sem bírják ki estig.
Az applikátor/ecset pedig gyakorlatilag használhatatlan.
De még azért próbálkozom, hátha másik ecsetekkel vagy technikával sikerül elhasználi a porokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 24.

Az applikátor/ecset pedig gyakorlatilag használhatatlan.

bobekecske

2016. április 8.

Amennyire nagy rajongója vagyok Clarinsék mono szemhéjpúdereiknek és krémes mono szemfestékeiknek, eddig nem igazán fogott meg palettájuk.
Ezt is elkerültem volna, úgyis vannak hasonló színeim - de aztán kipróbáltam a rosegold rózsaszínes-arany színt, és rábeszéltem magam, hogy milyen praktikus, könnyen viselhető paletta lesz is ez, azzal az egy csodálatos színnel...
Amit nem értek: kipróbáltam a tesztert az üzletben, szépen irizálóak, pigmentáltak voltak a színek.
Azonban ecsettel használva alig látszódnak a színek, és elvesztették az "összetettségüket". Olyan "meh". Talán az üzlet megvilágítása miatt volt más.
Még próbálkozom más ecsetekkel, primerekkel, illetve talán ha picit kivilágosodik a bőröm, talán jobban fog működni (most pont le vagyok barnulva, bár még így is kimondottan világos bőrűnek számítok).
Egyelőre ez így kevéske, vannak sokkal jobb paletták a piacon.

Update 2016.04.08: Na jó, négy csillag. Nagyon szolid, picit szolidabb, mint amit én preferálok (pedig szerintem én kedvelem a selyemfényű, haloványabb irényvonalat is), de mégis jó érte nyúlni reggelente. Rizikómentes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

Egyelőre ez így kevéske, vannak sokkal jobb paletták a piacon.