Clarins

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: KezdoManias, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Tartós viseletet biztosító ásványi formula. Használható nedvesen és szárazon is.

2.400 Ft - Clarins Ombre Minérale Szemhéjpúder
Ár: 2400 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Néhány alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalás után
Ár: 3500 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+900 Ft)

Helloagota

2019. november 3.

Csodás színekben van, erősen pigmentált és nem pereg, nem kopik, mac paintpot vagy maybelline color tattto van alatta,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

jomosono

2017. július 1.

Imádom !!!! 13 as narural ( 4 )es paletám van belőle.
Csodálatos finom,minőségi palettea,tartós jól kombinálható színekkel.
Nálam a legjobb márka a dekor kozmetikumok körében.Áruk kicsit húzos ,de megéri határozottan mondom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

Imádom !!!! 13 as narural ( 4 )es paletám van belőle.
Csodálatos finom,minőségi palettea,tartós jól kombinálható színekkel.

karaibrahimgil

2017. április 15.

4 színű palettám van, 05 Violet árnyalatban. Gyönyörű a kivitelezése, a színei, igazán luxus érzés használni. De... Sajnos sem szárazon, sem nedvesen nem elég tartós viselet, fixáló púderrel együtt is eltűnik estére az arcomról. Ettől az ártól és márkától többet vártam. Van egy nagyon hasonló színű palettám, az Avon True Colour Purple Haze 4-es szemhéjárnyalója. Árban a töredéke, külsőre extra, de tartósságban szárazon is magasan veri ezt a Clarinst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

sztankoa

2017. február 25.

09 Levander Tea tulajdonosok táborát erősítem, kívül-belül, nedvesen-szárazon, önmagában-más színnel kombinálva egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 25.

lichtnori

2016. szeptember 9.

2016. augusztus 11.
Hááát, ez nekem "csak" WOW, Hú és Hűha! Ez számomra "A Szemhéjpúder"!!! Az egy dolog, hogy gyönyörű, elegáns és jó minőségű a csomagolása - nem gagyi, lehet táskába dobálni, mert megvédi a tartalmát, bár ettől még lehetne vacak a beltartalom..., de nem! Mindegyik tetejében ott lapul egy kis tükröcske is, ami vészhelyzet esetén lássuk be, hogy nem egy rossz dolog. Jelenleg két színnel rendelkezem: a 06-os Tea Rose-val és a 09-es Lavender Tea-val. Mindkettő minősége egyforma és fantasztikus. Jól pigmentáltak és tényleg! Mint a Clarins videókban, elég egyszer végighúzni az aplikátort a szemhéjon és máris ott a szín. :-) Nem porzik, nem kenődik, nem mászkál el onnan, ahova feltettem, nem ül bele a ráncocskákba, viszont rettenetesen tartósak, még alap nélkül is. Nagyon jó és kellemes használni őket, szép természetesek a színek, nem hivalkodóak és mégis a maguk egyszerűségével sikerül becsempészniük a luxus érzését az ember lánya hétköznapjaiba. Én csak szuperlatívuszokban tudok erről a termékről beszélni, és tervezem további színek beszerzését is. Az egyetlen, ami a MAC szemhéjpúdereiben jobb, az a tárolás. Mert hát ugye nem valami praktikus ezeket a monokat tárolni és használni. Ettől függetlenül maga a termék egy 10 csillagos csoda. :-)
Update: Beszereztem a következő három színt, teljessé téve ezzel a kollekciómat: 08 Taupe, 10 Slate Blue, 11 Silver Green. Ezekben sem csalódtam, jól mennek a beige bőrszínemhez és a szőkésbarna hajamhoz. Hozzák ugyan azt a magas minőséget. Ha erősebb, karakteresebb színre vágyom, akkor vizes ecsettel viszem fel. Tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

2016. augusztus 11.

timilla

2016. augusztus 4.

Nekem a négyszínű verzióból a Forest nevű gyönyörűség van meg, amivel nem tudok betelni! Csodás, selymes fényű, jól kombinálható színeket tartalmaz a barna szememhez. Szuper tartósság jellemzi csak úgy magában is, de szemhéjalappal még este 10-kor is úgy néz ki, mint reggel 8-kor, amikor felkentem. Ujjal és ecsettel is remekül felvihető, kicsit sem poroz, nedvesen egészen drámai hatást lehet kihozni belőle. Egyedül a legvilágosabb szín nem annyira telitalálat benne, sokkal kevésbé pigmentált, mint a többi, és viszonylag nagy csillámok vannak benne, szerintem csak alkalomra használható a szemöldökcsontra, hétköznapra túl sok. Emiatt azonban nem vonok le pontot, mert a többi szín minősége kifogástalan. A dobozáról majd elfeledkeztem: hát, kérem, az maga egy műalkotás (bár gyűjti az ujjlenyomatot), és a bársonytok hozzá pedig a hab a tortán. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

Mindy

2016. január 15.

Ma sikerült 50 %-kal olcsóbban beszereznem, imàdom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Ma sikerült 50 %-kal olcsóbban beszereznem, imàdom!

bobekecske

2015. augusztus 5.

Abszolút hozza a Clarins minőséget: semmi hivalkodó, könnyen viselhető, szépen megkomponált mind a tartalmát mind a csomagolását tekintve.
Én is 60%-os akció keretében szereztem be először 2, aztán még 2 színt. Habár mono kiszerelés, de annyira szépek és "alapvetőek" ezek a színek, hogy valóban elegendő akár önmagukban viselni őket.
A 05 Lingerie gyönyörő, már-már krémes állagú és hatású púderrózsaszín, nagyon szép picit paszteles alapszín. A másik nagy kedvencem a Lavender Tea, ami egy lilába hajló szürke, enyhén csillámos. A szempilláktól felfelé elsatírozva gyönyörű és gyors nappali sminket lehet vele varázsolni.
A barna színek is mesések, pont kellően rozsda és karamell beütésűek, hogy szépen kiemeljék a szemszínt. Maga a kis fém dobozkája nagyon utazóbarát és strapabíró, jól záródik. Mindenképpen érdemes meglesni őket, mert azt hiszem kifutóban vannak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

KezdoManias

2015. június 9.

Aktuálisan ez a kedvenc szemhéjpúderem! 60%-is leértékeléssel jutottam hozzá 05 lingerie és 06 tea rose árnyalatban. Az első világos bézs, mattabb árnyalat, majdhogynem púder szín, ezért inkább alapozáshoz való. A második rózsaszínes-barnás, picit csillogó, fedésre is jó.
Majdhogynem krémes állagú, szépen felvihető ecsettel és applikátorral is. Könnyű vele dolgozni, rétegezhető. Nap végére azért már "beleivódott" a bőrömbe (alap nélkül használtam), ennyi talán az összes hátránya. Viszont nem potyogott, nem kenődöt sehová sem.
Nagyon tetszik a csomagolása. Arany színű doboz (ujjlenyomatok azért látszanak), könnyen kipattintható doboztető, benne tükörrel. Táskabírónak tűnik (bár nagyon nem teszteltem), így napközben könnyen frissíthető szükség esetén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.