Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2011. november 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

4 egymást kiegészítő színt tartalmazó szemhéjpúder paletta.

Clarins 4-Colour Eyeshadow Palette 07 Lovely Rose árnyalatban
Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Klinikák metróállomás), vagy posta, foxpost

zs001

2021. január 11.

Már az új kiadását vettem meg tavaly januárban. Nem sokat használom, mert nem jó! Igazi bazári csillogás, semmi elegancia nincs benne, számomra borzasztóan közönséges eredményt lehet alkotni vele. Ránézve szaténos, de felkenve sajnos nem az, a színek köszönő viszonyban sincsenek azzal, amit az ember várna. Ahányszor előveszem, mindig mérgelődök, hogy ezt vettem meg, de ma volt az utolsó alkalom, megy a kukába. A csomagolása az egyetlen, ami pontot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 11.

zsu880725

2017. július 20.

Nagyon tartós, nem használok igazán szemhéjfestéket, de ajándékba kaptam, és a szemöldökömet ezzel szoktam kiemelni, arra tökéletes, nem izzadom le!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

krszta

2013. január 26.

Szerintem megéri az árát. :) Jól fed, jól színez, megfelelően tartós. A színei pedig igazán szépek. Valódi prémium kategória. L'Oreal-t talán egyszer vettem középiskolás koromban, de emlékeim szerint ennnek a színvonalnak a közelében sem járt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 26.

Jazz Juice

2012. február 19.

Nekem tökéletesen megfelel. Jól pigmentált, tartós, de nem ér annyival többet, mint amennyivel többe kerül pl. egy L'orealnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 19.

andrea.horvath79

2011. november 24.

Évekig porosodott a egy kis dobozkában, már arra gondoltam, hogy valakinek elajándékozom. Most újra elövettem, mert pont olyan barna szín hiányzik a Bobbi Brown palettámból, mint ami ebben van. Egyetlen hátránya, hogy nagyon porzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 24.