Clarins

Ár:   11 900 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Barbika4, Módosítva: 2015. november 2.

Ár:   11 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek

2015-ös őszi limitált kiadás

5 színű szemhéjfesték paletta növényi kivonatokkal & ásványokkal

• A Clarins Laboratories a természet eszenciájából merített, hogy olyan tápláló tulajdonságú összetevőket találjon, melyek tökéletes komfortot biztosítanak.
  • Öt sötétebb színt tartalmaz, a szemek tökéletes kiemeléséhez (bármilyen szemszínről is van szó): natúr bézs, aranybarna, bronz, füstös lila és nagyon intenzív barnás-fekete.

Szemészetileg tesztelt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

KezdoManias

2016. március 20.

Érzéseim vegyesek. Bár esti-alkalmi sminkpalettaként pozicionálták, én minden további nélkül használom nappalra. Főleg a bal oldali 3 színt - egy matt natúr árnyalatot, ami különösen finom állagú, illetve két csillámosat - az egyik bronz barnás, a másik sötét zöldes árnyalat. Néhány órányi használat után összegyűlnek a ráncocskákban, de legalább nem nagyon fakulnak. A 4-es és 5-ös szín fölött viszont nem tudok napirendre térni. A dobozban csodaszépek, nagyon diszkréten csillogó sötét színek. Arra viszont, hogy hogy lehetne kinyerni őket, nem sikerült rájönnöm. Nagyon kemények, az ecseteim nem boldogulnak velük, alig látszanak a szemhéjamon. Pedig olyan gyönyörűséges lenne az egész!
Maga a doboz kartonpapír, aminek a fedelét egy gumipánt rögzíti. Jól néz ki egyébként a sötétbarna színnel. Azonban mivel nem zárható teljesen, táskában hordáshoz, utazáshoz kevéssé praktikus, ráadásul valószínűleg a fürdőszobai párától is kevésbé véd. Furcsának találom. A kedvenc 1-es árnyalat kicsit meg is töredezett, amikor egyszer mégiscsak beraktam a nesszeszerembe utazáskor. A tükör használható méretű, az ecset feledhető.
A dobozban van még egy lapocskán két felhasználási ötlet - eek is csinosak, csak hát a két sötétebb szín keménysége miatt én nem megközelíteni sem tudom. Pedig tényleg igyekeztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.