Clarins

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. április 6.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ragyogásfokozó arcradírozó púder finoman eltávolítja az elhalt hámsejteket és megszabadítja a bőrt a szennyeződésektől, hogy az friss és ragyogó legyen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Honeyhair

2020. december 5.

Eddig még nem volt ilyen típusú arcradírom. Por állagú, amelyből víz hozzáadásával én készíthetem el a megfelelő erősségű radírozó masszát. Pont ezt szeretem benne, meg azt, hogy olyan friss és természetes! A rizs-, tőzegáfonya- és mandulaőrlemény kíméletesen, de nagyon hatékonyan radíroz, miközben az egész fehér masszának kellemes, frissen őrölt rizs illata van. Maradványréteget nem hagy, csak friss, tiszta bőrt. A kiszerelés nem túl nagy (40 gramm), és sajnos nem is olcsó, de viszonylag kevés kell belőle, és ha még kuponos kedvezmény is van, akkor nagyjából 5000 Ft körüli összegért megkapható. Kicsit ugyan nehezen lehet kiszórni, kiütögetni a dobozából, de ettől eltekintve imádom, nekem abszolút bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 5.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Forrás: ITT

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.