Clarins

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Trixi, Módosítva: 2017. március 30.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online

2017-es tavaszi limitált kiadás

A Skin Illusion Blush arcpír tökéletesen egybeolvad a bőrrel és puha, selymes érzetet kelt. A színek egyenletesek és nagyon természetesek. Vörös algakivonat segíti elő a bőr ragyogását. Ásványi anyagokban és növényi kivonatokban gazdag, ultrafinom púder állag.

3 árnyalatban kapható: Luminous Pink, Luminous Coral és Golden Havana

e.m.e.s.e

2017. november 27.

Kb. 6-7 éve nem használok pirosítót, meguntam, hogy a nap végére már semmi nem látszódik belőle, legyen az bármilyen alsó- vagy felsőkategóriás márkájú termék. Hozzáteszem, eddig soha nem használtam alapozót, csak maximum egy kis púdert, de az utóbbi években már azt sem. Néhány hónappal ezelőtt, a harmincadik életévemet betöltve vásároltam meg az első olyan terméket, ami egész nap ott csücsül az arcomon (Clinique City Block), és ekkor gondolkodtam el egy pirosító beszerzésén is. Még a megjelenésekor találkoztam a Clarins limitált kollekciós termékeivel, ezúttal nem hezitáltam tovább, megvettem a pirosítót Luminous Pink színben.
Egyáltalán nem bántam meg, ugyanis kiváló minőségű termékről van szó. A Clinique fényvédő felett kibírja a teljes napot, minimálisan kopik csak. (Önmagában ez is gyengén teljesít, tehát beigazolódott a gyanúm: nem a pirosítók hibája, hanem a zsíros bőrömé, hogy eltűnik róla a festék.) A színe abszolút az én színem, de ez szubjektív, úgyhogy ezzel nem is érdemes foglalkozni. :) Azzal viszont igen, hogy mennyire praktikus és gazdaságos a termék. Reggelente bőven elegendő egyet vagy kettőt pecsételni az orcáimra ezzel a kis párnázott koronggal, majd ujjal egy picit eldolgozni a jól pigmentált festéket. Néhány másodperces munkával tökéletes eredményt kapok. El sem tudom képzelni, hogy mikor fog elfogyni így a festék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Jucccc

2017. július 27.

Olyan pirosítót keresek már jó ideje, ami mellé nem kell külön ecsetet használnom/hurcolnom magammal, idő- és helytakarékosság miatt. Nagyon megtetszett ez a termék, először vettem egy Luminous Pinket, szerelem volt első használatra. Nagyon szép a színe, ahhoz képest, hogy milyen kis finom réteget képez, mégis nagyon tartós, és szépen építhető (bár én nem viszem túlzásba). Könnyű és igen gyors a használata, szép és egyedi a csomagolása, nem fogy gyorsan, tehát csak jót tapasztaltam. A márkát amúgy is nagyon szeretem, ez a termék sem okozott csalódást, így megrendeltem a másik két színt is. A Luminous Coral az én bőrtónusomhoz kicsit már élénk, csínján kell bánnom vele. A Golden Havana viszont annyira erős az amúgy inkább világos/mérsékelten barna bőrömhöz, hogy azt a saját applikátorával nem tudom használni, csak nagyon finom ecsettel, kevés cuccot felvéve, különben brutál intenzív nekem. Ennek ellenére így nyáron pont ezt az árnyalatot használom a legtöbbet, bronzerként. Ebben vannak a legnagyobb szemcséjű csillámok, nagyon szépen lehet vele játszani. A másik két árnyalat is tartalmaz csillámokat, azok kevésbé feltűnőeket. Mindegyik színt el tudom képzelni szemhéjon is, mind tartósságuk, mind az árnyalatuk miatt. Próbáltam már egymásra építeni őket, szép árnyalatokat lehet kihozni belőlük úgy is. Összességében örülök, hogy megvettem őket, ár-érték arányban teljesen elégedett vagyok, és legalább jó ideig nem kell keresgélnem pirosító után, mert ezek sokáig ki fognak szolgálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.

Timi2424

2017. május 3.

Imádom. Nekem a coral árnyalat van meg, annyira természetes, teljesen beleolvad a bőrömbe és a kivitelezés sem semmi. Azok a kis bucik, olyan kényelmesen fel lehet vinni velük a selymes port.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

balogh.andrea

2017. március 30.

Jajj.. Mind a három megvan.. Egyszerűen nem tudtam választani, na.
Nem szeretem az erős pirosítókat, mert nekem is általában pont az orcám pirosodik ki a nap folyamán (főleg melegebb időben), és egy intenzív színnel elég viccesen néznék ki Julcsi-bohócként... Ezek viszont.. Hát ezek.. ŐK.. Csodás, finom rétegben lehet őket felvinni (ugyanakkor nagyon jól építhetők is), nagyon szép fényt adnak a bőrnek. A tartóssága kifogástalan, az esti lemosáskor még határozottan ott a szín a vattán. A színek ragyogóak, a csomagolásáért egyenesen rajongok, és hát a kis puffni, ahh.. Igazán királylányos-hercegnős érzés felpaskolni vele ezt a szépséges tündérport a pofinkra.. És minden reggel alig várom, hogy izgatottan végignézzem a kis szívecskés gurigákat, hogy aznap éppen melyik árnyalathoz van kedvem.. :)
Imádat!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.

Jajj.. Mind a három megvan.. Egyszerűen nem tudtam választani, na.
Imádat!!

Trixi

Korcsoport: >54
2017. március 21.

Nem vagyok egy pirosító fan, főleg miután pirosodásra hajlamos a bőröm, tehát a kihívás inkább a piros bőr álcázása nálam. Viszont ez a kis pirosító valami olyan cukiság, aminek nem lehet ellenállni. Rárepültem a Douglasshop 20+5%-os akciójában (amúgy már nézegettem külföldi oldalakon előtte). Imádatos kis hengerke a beépített puffnival. Ötéves kislány szintre tudok visszamenni tőle. Persze, hogy logikus érveket is keressek, utazáshoz tökéletes, na és azok az összetevők. A Coral árnyalatot választottam, de szívem szerint mind a három jöhetne. Azért nemcsak szép, hanem jó is. Hihetetlen, de tényleg foltmentesen terül az arcon, nem kell hozzá ecset vagy ujj. 2-3 "tapperolással" fel lehet vinni, és annyira színgazdag, hogy például egy negyedszeri puffnizás az egyik oldalon, míg a másikon csak három volt, igenis meglátszik, az az oldal már túlpirosított lett. Tartós is, nekem egy egész napot bírt EL double wear alapozó felett, nem szívódott fel, nem halványult. Annyira finom az állaga, hogy nem porosodik el az arcomon, nem ül be a pórusokba. Picit selyemfényű, de mindenféle csillogástól, csillámtól mentes. Egy szó, mint száz, érdemes áldozni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 21.