Clarisonic

Ár:   66 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: Gigike, Módosítva: 2020. július 28.

Ár:   66 000 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Clarisonic Opal Sonic Infuser egy tenyérnyi szonikus infúziós készülék mely magas hatékonyságú hatóanyag bevitelének köszönhetően egyszerű megoldás a ráncok, karikás szemek és a tónustalan bőr kezelésére, illetve segít helyreállítani a bőr rugalmasságát.
200 sonic mozdulatot ad le másodpercenként, egy percen belül pedig több mint 7.500 mikro-masszázs mozdulat éri a bőrt.
Alkalmazható az ajkaknál, szemöldöknél és a homloknál egyaránt.

• Csökkenti a megjelenését a finom vonalaknak és ráncoknak.
  • Feszesít és hidratál így fiatalabb megjelenésű bőrt kölcsönöz.
  • Csökkenti a szem alatti duzzanatokat és sötét karikákat.
  • Megsokszorozza és maximalizálja a felszívódását a szérumoknak és ránctalanító krémeknek.​

A klinikailag igazolt vizsgálatok alapján:

• 95%-ban észrevehetően feszesebb, teltebb bőr.
  • 88%-ban csökkentette a finom vonalakat és ráncokat.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

aakinga

2017. május 31.

Kedves Gigike! Hol lehet beszerezni ezt a készüléket? Köszönöm válaszodat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Kedves Gigike! Hol lehet beszerezni ezt a készüléket? Köszönöm válaszodat!

Gigike

2016. április 1.

Nagyon szeretem a Clarisonic készülékeit, velem eddig csak csodákat tettek !!! :) Ezért is akartam mindenképpen megvenni az Opal-t is.. Csodaszép egy kis kütyü, mint egy tóparti kavics :) A kis töltője meg ugyanúgy néz ki mint ő csak kisebb egy picit, mágnesesen töltődik ami azt jelenti hogy csak rá kell rakni a kicsire, minden bedugás nélkül és már töltődik is, elájultam tőle..:) A kupakja úgy színt mágneses és nagyon finoman illeszkedik rá. A kis fej ami masszíroz az nagyon finom szilikon szerű anyagból van, egy fél cseppnyi bőrfiatalító tengeri szérumot kell rátenni "amit mellé reklámoztak vagy saját szérumokat, krémeket is lehet" és már lehet is használni. Nekem nagyon nagyon tetszik és érezhetően megváltozik tőle a bőröm, kis apróbb ráncok látványosan elsimulnak... Igazi kis csoda akinek van ideje rá :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 1.