Clean

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   online külföldről

Szappanos illat, mintha épp most léptél volna ki a zuhany alól, visszafogott és tiszta, enyhén pézsmás és virágos, lilommal és citrusokkal.

GNóri

2019. április 8.

Bár nem ő a kedvencem a Clean-től, nagyon jó kis illat. Gyümölcsösebb, mint a többi tisztaságillatuk (pl. Fresh Laundry, Warm Cotton), de ennek ellenére ő is megmarad hűs, friss, savanykás tisztaságillatnak. Tényleg Head&Shoulders-es. Rajtam a tartóssága is rendben van, reggel 8-kor fújtam fel, és még mindig érzem magamon. Nyilván egyik Clean sem egy csíkhúzós illat, de mivel én ezeket az illatokat általában vagy nagy melegben, vagy akkor használom, amikor nem érzem jól magam, vagy nem kívánok különösebb illatot magamon, így nem bánom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

andrea91

2019. április 2.

Rajtam sem rossz a tartóssága egyáltalán, mondjuk a 8-10 óra szép remény, annyit rajtam max az olyanok maradnak amik már baromira idegesítenek addigra:D De egy ilyen kategóriájú illattól már a több óra is teljesen rendben van, a head&shoulders sampont abszolút hozza, amit én i-m-á-d-o-k szóval tökéletes :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

Capella

2018. április 16.

Nem is értem miért nem írtam még róla. Nyári nagy kedvencem, 28fok felett csak ezt viselem el magamon. Reggel 5-6 fújás és egész nap friss, éppen a zuhany alól kiléptem illatom van, bevallom én a nagy melegben hiába tusolok, 5perc múlva szakad rólam a víz. Engem a klasszikus Head&Shoulders-re, vagy a Pantene samponra emlékeztet, az én bőrömön egy kicsit be is édesedik, de jó értelemben. Állandó tagja a kis parfümcsaládomnak:-)8-10órán át érzem magamon. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Aquariusgirl

2016. július 24.

Én ezeket az illatokat nem tartom parfümnek, egyiket sem. Hatósugaruk 0, tartósságuk 0, ehhez képest még drágák is. Az illatok magukban nem rosszak, de én is érzek valamit, amitől tisztítószerekké változnak számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 24.

Daisyyy

2013. november 15.

Nagyon kellemes, engem esőre emlékeztet az illata. Ha esik az eső, mindig ezt fújom magamra, nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 15.