Cleaneco

Ár:   1269 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online, biobolt   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2019. május 17.

Lelőhely:   online, biobolt
Kategória:   Szappanok

Fertőtlenítő hatású, folyékony kéztisztítószer, amely összetételének köszönhetően nemcsak kiválóan tisztít és fertőtlenít, hanem kíméli is a kezet. Csökkenti a baktériumok számát, illetve gátolja azok szaporodását és a bőrön való megtapadását. A kéztisztítószer kiválóan használható minden olyan területen, ahol a fizikai tisztaság mellett követelmény a megfelelő mikrobiológiai környezet is.

Összetevők: Klórhexidin-Diglükonát (2,4%, Ec:242-354-0) ,  Glicereth-17 Coconate ,  Izopropil-Alkohol ,  Parfum,  Ioncserélt Víz

Lorina

2018. március 14.

Az illata enyhe,talán kicsit alkoholos,nem habzik túlzottan!Ami viszont nagyon jó benne,hogy egyáltalán nem szárít,és ez nagyon fontos számomra!Egészségügyis dolgozó vagyok,tehát van tapasztalatom a fertőtlenítő hatású szappanokkal,és eddig ez a legjobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 14.

tothszandra

2016. november 15.

Egy kis palackban mindig ott áll a sima folyékony szappan mellett, és ha vírusos időszakok vannak, vagy ha tömegközlekedéssel jövök haza, mindig ezt használom. Nagyon jó, mert egyáltalán nem szárítja és nem irritálja az érzékeny bőröm, és nagyon finom illata van. Próbáltam már több fertőtlenítő folyékony szappant, de vagy a bőrömet szárították, vagy nagyon fura illatuk volt, így hát ez lett a kedvencem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.