Clearasil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. március 18.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

10% benzoyl peroxidot tartalmazó pattanáskezelő krém (régebbi verzió).

Kiszerelés: 28 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Makk Zsuzsó

2013. március 12.

Annak ellenére, hogy elég magas koncentrációban tartalmaz benzoyl-peroxidot (10%), sokkal jobban bírja a bőröm, mint az 5%-os Akneroxidot. Egyáltalán nem szárít, nem olyan erőteljes gyógyszerszagú, nem csíp. Tényleg hamar csökkenti a gyulladást, sőt mattít is.
Ezt nálunk nem lehet beszerezni, én egy amerikai ismerősömtől kaptam. Viszont ott is már csak az új változatot lehet kapni, ami sajnos nem olyan jó, mint az eredeti (legalábbis a review-k szerint).
Akinek véletlenül sikerül belefutni, az csapjon le rá, mert ez egy kincs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

Akinek véletlenül sikerül belefutni, az csapjon le rá, mert ez egy kincs!