Clinians

Ár:   6322 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. március 20.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Age Beauty termékcsalád intenzív, újjáépítő, ránctalanító széruma. Könnyű, gazdag, de nem zsíros állagú, új generációs készítmény.Kívülről: 15-ös fényvédőfaktorának köszönhetően csökkenti az UVA/UVB sugárzás káros hatásait. Belülről: Restructure complex két peptidből álló kombináció, mely stimulálja a sejtműködést, gyorsítja a regenerációt, javítja a bőr struktúráját. 50 év felett ajánlott.

Aktív kozmetikai hatóanyagai: Spilanthes Achiella (trópusi növény): antibakteriális, gyulladásgátló hatás. Kollagén, laminin, integrin: képes visszaadni a bőr tónusát, tömörségét.

Kiszerelés: 50 ml

Crash08

2013. július 1.

Imádom. Jó illatú, könnyen felszívódó, fényvédős, és simábbá teszi az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 1.

Imádom. Jó illatú, könnyen felszívódó, fényvédős, és simábbá teszi az arcom.

buborék

2012. szeptember 11.

Nekem extra száraz a bőröm és ez még télen is tényleg egy könnyű, gyorsan felszívódó szuper krém. a weboldalukról rendeltem és kaptam hozzá egy nagy testápolót is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 11.