Clinians

Ár:   4563 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anna, Módosítva: 2016. január 23.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

• Ásványi anyagokat (magnézium, cink és réz) tartalmaz, melyek növelik a sejtek élettartamát.
  • Fehértea-kivonattal, mely antioxidáns, tonizál és hidratál.
  • Tartósító- és illatszermentes. Dermatológiailag tesztelt.

calendula88

2013. január 17.

Sajnos utólag olvastam el a véleményeket. Én is csatlakozom az előttem szólokhoz. 4 nap alatt elég sok apró pattanásom lett, ami ezelőtt nem volt jellemző. Abbahagytam...pár napra rá eltűntek. Nem ajánlom.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

morning_glory

2011. november 16.

@ andrea.horvath79 - végre valaki :)
nekem senki sem hitte el, hogy ez a krém okozta a sok kis pattanást, amik előtte sem, utána sem volt épp jellemző az arcomra. de amint abbahagytam, a pattanások pár nap alatt elmúltak. újra elkezdtem használni - pattanások újra előjöttek. így egészen biztosan állíthatom, hogy nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 16.

@ andrea.horvath79 - végre valaki :)

andrea.horvath79

2011. október 4.

Nekem sok pattanásom lett töle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 4.

Nekem sok pattanásom lett töle.