Clinians

Ár:   7415 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Morci, Módosítva: 2012. március 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A gránátalma kivonatot tartalmazó termékcsalád bővült egy speciális éjszakai arckrémmel. A gránátalma kivonat kiváló antioxidáns, A és E vitamin tartalma szembeszáll a szabad gyökök hatásával és az idő múlásával, késlelteti a ráncok kialakulását, regeneráló hatású, fokozza a bőr rugalmasságát. A ceramid-tartalmú liposzómák az éjszakai pihenés folyamán visszaállítják a bőr természetes hidrolipid rétegét. A bio-celluláris kivonat elősegíti a bőrsejtek „légzését”, élénkíti és feszesíti a bőrt, ezáltal az éjszaka folyamán a bőr feltöltődik energiával. A pihenés ideje alatt bőrünk fogékonyabb a vitaminok, hatóanyagok befogadására, így a termék jótékony hatása már néhány használat után érezhető, reggelre bőre puhább, hidratáltabb lesz.

baobe

2012. október 21.

Nagyon sok tégellyel elfogyott már belőle. Mielőtt felfedeztem a Azione Pelle Giovane-t (http://kremmania.hu/kremek/clinians-borfiatalito-eterniskin-arckrem?shopid=2), ez volt a kedvenc Clinians-om. Minden jó lemondható róla, ami számomra fontos egy krémnél: elég zsíros, mégis gyorsan felszívódik, puha tapintású lesz tőle a bőröm, s még az illata is jó.
Még nincsenek feltöltve az összetevői. A krémből még van egy kevés, de a doboza már nincs meg, nem tudom meg nézni. Ha ebben is van alumínium meg sok paraben, akkor 3 pont, ha nincs, akkor 5, így kap egy 4-est :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 21.