Clinians

Ár:   5912 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Morci, Módosítva: 2012. március 30.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krém megújító hatása az összetevőkben rejlik: Chromocore: aktív kozmetikai növényi eredetű összetevő, csökkenti az oxidatív stressz hatást a bőrben, ezáltal folt elleni hatással bír, mely a kanadai rubex kivonatnak (mely meggátolja a melanin képződését) és a titán dioxidnak (mely világosítja a bőrt) köszönhető Bükk rügy: élénkíti a sejtek aktivitását Bisabolo: nyugtató hatású E vitamin: antioxidáns; foszfolipidek: visszaállítják a bőr víz-zsír egyensúlyát 10-es védőfaktort tartalmaz, így véd a nap káros sugarai ellen. Napról napra arcbőre egyenletessé válik, csökkennek a foltok, és egyben az arc kipirosodása.

Macsek23

2014. április 15.

Nagyon szerettem ezt a krémet, Szép lett tőle a bőröm, hidratált. Sajnos én se ismerem a pontos összetevőit, ezért nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 15.

Moncsesz

2013. február 6.

Ez is egy jó krém.
Kb .5-6 éve ősz elején egy kicsi illatszerboltban ( amiből már kevés van, ez sincs már meg ) ajánlották a nyári naptól foltos bőrömre.Kicsit tartottam tőle, mert a leírás szerint azért jóval idősebbeknek való és nem is a legolcsóbb. Az eladó elég hozzáértőnek tűnt, ezért vettem meg a számomra addig ismeretlen márka arckrémjét.
Tartalmas, de nem nehéz krém.
Jó volt használni, szerette a bőröm. A foltok tényleg halványultak és jobb állapotba került a bőröm.
Maximálisan elégedett voltam vele, amíg tartott reggel és este is használtam.
Aztán a kis illatszer helyén valami pogácsa bolt lett.
Egy darabig még keresgéltem a krémet, aztán szépen elfelejtettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 6.

Ez is egy jó krém.
Tartalmas, de nem nehéz krém.
Maximálisan elégedett voltam vele, amíg tartott reggel és este is használtam.
Aztán a kis illatszer helyén valami pogácsa bolt lett.
Egy darabig még keresgéltem a krémet, aztán szépen elfelejtettem.