Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SmilingfullyB, Módosítva: 2018. június 29.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Ecsetek

Mókusszőr alapozóecset (a szőröket mókus fésülésével nyerik). Lapos tömör ecset, mely segítségével az arc minden részére csíkmentesen vihető föl a folyékony alapozó. Különösen jól használható az orr környék alapozásához.  A Cliniquie ecsettiszító folyadék használata mellett garantálják, hogy a legmagasabb higiéniai elvárásoknak is megfelel.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 5.

Legalább 2 éve használom és tökéletes. Nem hullik, nem csíkoz, kiváló a minősége, ezért jó szívvel ajánlom. Időközben sikerült a márka egy újabb ecsetével is megismerkedni, ami szintén kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

vandacsontos

2016. február 6.

Első alapozó ecsetem de nem bántam meg hogy hagytam magam rábeszélni! Szerintem szuperül működik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Guttmann Natasa

2013. január 17.

Elég nagy a repertoárom ecserek terén, mindig meg is kapom érte a magamét. De végülis, ha jobban belegondol az ember, tudja, hogy spórolni is lehet vele, mivel nem a kezem issza be az alapozó felét. Mindezen túl, egy nagyon jó termékkel van dolgunk, mivel elég rendesen teljesít. Pont jók a szálak, nem hullanak, rendesen lehet tisztítani, normálisan oszlatja el az alapozót akár szemhéjon is. Nekem nincs vele problémám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

tkaukal

2012. szeptember 15.

Első alapozó ecsetem volt. Még mindig megvan, nagyon szeretem, könnyen lehet vele eldolgozni az alapozót, és az ára sem vészes szerintem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

SmilingfullyB

2012. július 2.

Körülbelül fél éve használom ezt az alapozó ecsetet, ebből inkább a téli tavaszi hónapokban használtam napi szinten. Egy teljesen átlagos alapozót is tényleg csímnetesen oszlat el az arcomon. Mostanában a korrektort is ezzel viszem föl a szemkörnyékre, és ebben is nagyon jól teljesít. Így a korrektori is egyenletesen el tudom oszlatni és kevésbé ül meg a szem alatti apró szarkalábakban. Ár tekintetében olcsóbb mint a MAC vagy Bobi Brown ecsetek, én is ezért választottam, és eddig teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.