Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2019. március 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

8 természetes árnyalatot tartalmazó paletta

Használja külön a színeket vagy készítsen különböző kombinációkat belőlük. Nem csíkosodik, nem halványodik el viselés közben.

Szemészek által tesztelt, érzékeny szeműek és kontaklencsét viselők is használhatják.

vfejes

2020. június 9.

Sokat elmond a lenti csakis 5 csillagos vélemények özöne. Sok újat nem tudok hozzáadni, de két dolgot azért mégis. Gyerekkorom (16+) óta a kedvenceim a Clinique sminkek. Mikor még szinte semmit nem lehetett itthon kapni, ők minőségként nyitották az első boltokat, anyu vitt el és onnan kerültek ki az első ikonikus darabjaim. Elsőre unalmasnak tűnhet, de nem az. A színek jól vannak összetéve, kiegészítik egymást és nem csak szépek, de könnyű velük dolgozni. Nagyon érzékeny bőrűként nekem nagyon fontos az, hogy semmilyen irritációval nem jár, sőt, alap nélkül is megállja a helyét, igaz, a sötétebb színekhez azért jobb minimum egy BB felkenve alá, ha nem is profi szemhéjalap. Az egyik leggyakrabban használt jolly sminkem. Huda-t, Anastasia-t, Urban Decayt, Macet és Natasha Denonát szorít ki, ami vicc, de mégis ezért nyúlok. Ha egy mondatot kéne írjak, ez lenne: a tökéletes bázis, ha egy lakatlan szigetre kéne válasszak, ezt vinném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 9.

hfancs

2018. június 27.

A kedvenc palettám, nagyon tartós és gyönyörű színek vannak benne. Elég drága, de nagyon sokáig elég. A színek tökéletesen kombinálhatóak és lehet vele erősebb esti sminket készíteni, de egy visszafogottabb nappali sminket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

madri

2015. november 11.

Ez egy álom. Gyönyörű színek, könnyű vele dolgozni, nagyon szépen mutat, és tartós. Drága, de ez tényleg megéri. Fantasztikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 11.

KezdoManias

2015. július 31.

Tényleg jól összeállított, jó minőségű, praktikus paletta. Annak, aki szereti a barnás árnyalatokat, alapdarab! Hétköznapi és alkalmi smink is készíthető vele. Selymes, nem porol, tartós még a fedett szemhéjamon is. Aki használ fehér árnyalatot a szemöldök alá, annak a bal szélső árnyalat is jól kihasználható. A jobb szélső kettő olyan sötét barna, hogy szempillatőnél felér egy barna szemhéjtussal. A bal 2-3, illetve 5-6 hasonló színek.

A csomagolása kívülről fémes, majdhogynem tükörként is működik - bár magunkat nézegetni ott van a belső nagy tükör is. Tényleg drága, engem azzal beszélt rá az eladó, hogy mennyivel gazdaságosabb így, mint amikor monokat vagy duokat vesz az ember. Ahhoz képest tényleg:-) Január eleji, depis időben volt szükségem egy kis extra kényeztetésre...
Én végül valószínűleg megválok tőle, mostanában a stiftekre cuppantam rá, ez azonban semmit sem von le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 31.

Cipriana

2014. szeptember 4.

Ez az álom paletta, gyönyörű, természetes és jól kombinálható színei vannak, és roppant tartós is. És a legfontosabb, hogy egyáltalan nem irritálja a szemem. Imádat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.