Clinique

Ár:   12 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   14,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, Módosítva: 2020. szeptember 2.

Ár:   12 200 Ft
Kiszerelés:   14,5 g
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Púder-alapozó és korrektor egyben a természetes, hibátlanül tündöklő arcbőrért, ami egész napon át tart. Pára és izzadtság álló. Súlytalan púder alapozó tökéletes fedést nyújt, anélkül, hogy a pórusokat eltömítené. Arcbőre egészségesen lélegezhet, az árnyalata természetes hatású. Olajmentes.

3.490.- Új! Clinique Beyond Perfecting Púder-Alapozó és Korrektor
Ár: 3.490.- , Eladó: Quebeck
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta/foxpost

Eszti12

2020. szeptember 2.

Az előttem szólóhoz hasonlóan vagyok én is. A folyékony változatot használom, az nagyon bevált, viszont nyárra egy könnyedebb állagot kerestem. Nem csalódtam, pontosan olyan volt, mint vártam. Nagyon jól fed, nem nehezíti el a bőrömet, nincs maszk hatása, a nagy melegben sokkal kellemesebb viselni, mint a folyékonyat. Napközben is szépen fent marad, sőt, még a strandolást is bírja adott esetben. :D Viszont talán kicsit többet fel kell belőle vinni, illetve tovább tart elérni, hogy szépen, egyenletesen fedjen. Próbáltam én is a folyékonyhoz púderként használni, de nekem az úgy sok volt. Ez önmagában tökéletes. A kiszerelése is nagyon praktikus és higiénikus, nagyon tetszik, hogy van hozzá szivacs és a tárolása is megoldott, így könnyen magunkkal vihetjük bárhova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. május 19.

Mivel a folyékony alapozóját is kedvelem, nem volt kérdéses, hogy ennek a formulának is bizalmat szavazzak. Legkiváltképp a nyári melegben, amikor szinte minden túl sok lehet, illetve amikor csak egy gyors sminkre van idő, akkor jön el az ő ideje. Persze nem árt, ha jó állapotban van a bőrünk, amikor használjuk, mert a fedése nyilván nem ér fel egy erőteljesebb állagú termékkel. Ugyanakkor az enyhe pirosságot szépen elfedi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 19.

Keetlin

2017. október 26.

Az alapozójával együtt vettem meg, és ez volt a legjobb döntés amit púder és alapozó terén hoztam eddig 😃 Tökéletes mindkettő, és egész nap szépen fed. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Redpanda

2017. március 22.

Clinique superpowdert használok évek óta, de az itthon kapható színek közül egyik sem tökéletes (mind sötét egy picit), így amikor ez a púder megjelent, nagyon megörültem neki. Az alabaster szín egész jónak tűnt, és mivel nyáron nem használok alapozót, örültem az ígért erősebb fedésnek is. Valóban, talán erősebb a fedése, mint egy sima púdernek, ám ehhez kompromisszumokat kell kötnünk. Először is, azt ígéri, nem ül bele a pórusokba - de igen. Azt ígéri, hogy nem lesz maszkos - de igen, ha picit erősebben teszi fel az ember. Azt ígéri, hogy nem ül bele a ráncokba - de igen. A korrektor hatás csak szemfényvesztés, nyilván komolyabb bőrhibák esetén nem fogja kiváltani a korrektort. A superpowdert szépen fel tudtam vinni szivaccsal is, ezt az említett problémák miatt csak ecsettel tudom úgy feltenni, hogy vállalható külsőt produkáljon rajtam. Az, hogy használ-e alá az ember alapozót, vagy sem, a fentieket nem befolyásolja. Összességében: elhasználom, de nem szeretem, és biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 22.