Clinique

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. március 12.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Szemöldökformászó por kicsúsztatható tetejű dobozkában miniecsetkével.

4 színben kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ildie

2015. március 12.

Nagyon kis szimpi cucc csak túl szegényes a színkínálat. a taupe és a wheat színek keveréke az ideális számomra, de nem fogok kettőt venni, illetve nem is lenne értelme, ebben pont az a jó (mint sok más ilyen mini ecsetkésben is) hogy ott van belecsomagolva az ecset, be lehet dobni a táskába és menni vele nyaralni vagy ahova éppen kell.
Keverten meglepően tartós, a MAC gelcremehez képest világosabb és természetesebb a hatás, bár én nem vagyok megrögzött természetességhívő.
Szóval szépen lehet vele dolgozni, ha van megfelelő szín. A wheat egyébként szerintem hiánypotlóan fantasztikusan világos, szőkéknak ajánlom figyelmébe.
A termék 5 csillag, a színkínálat, hát kb 2, de emiatt nem szeretném lepontozni.
Sminkelésen kétszer ezt használták rám és este sokáig szépen nézett ki a szemöldököm, csak kzelről látszott, hogy ajol van egy szünetszerűség a szemöldökömben, ott megkopott, a többi részen nem. Mivel van ez a luk/szünet a szemöldökömben a színes gélkrémeket jobban szeretem, mint a porokat általában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 12.