Clinique

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. július 10.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Ecsetek

A sűrű sörtékkel ellátott sokoldalú ecset gyengéden megalapozza a bőrt. Sima, egyenletes felszínt hoz létre. Használható az összes Clinique folyadék, por, krém alapokhoz. A Clinique egyedülálló antibakteriális technológiája biztosítja a legmagasabb szintű higiéniát.

bobekecske

2021. április 8.

Tökéletes, hibátlan ecset: remekül, csíkmentesen és nem utolsó sorban gyorsan eldolgozza minden alapozómat (stift és folyékony), és szépen fel lehet vele vinni a krém bronzosítót is.
Méretéből adódóan pirosítóhoz vagy külön korrektorhoz nem nagyon tudom használni - pedig biztos szép lenne az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

gyik

2019. február 5.

Szuper. Nem hullik, puha és gyönyörűen lehet vele alapozni. Sokkal természetesebb a hatása, mint pl. a Sigma F80-as ecsetemmel. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

Bracsisz

2018. május 10.

Az egyik legjobb ecset (pedig már elég sokat próbáltam: MAC, BB, Chanel). Ez volt az egyetlen, amelyik egy szálat sem hullatott soha magából. Iszonyú jó a fogása, nagyon szépen fed. Tetszik, hogy mókusszőrből van, mondjuk jobban szeretem a természetes mint a szilikon szálúakat.
Az alapozáshoz használom (nekem nem jön be a kisebb alapozó ecset verzió) és nagyon szépen eloszlatja. Masszív kis ecset ezért a tisztítása sem egyszerű. Sokkal nehezebben szárad és ha nem megfelelő tisztítóval használjuk a szálai összeragadhatnak, de én ilyenkor csak egy kis fésűvel (amit csak erre használok) végigmegyek rajta. Kb fél éve használom minden nap. Nagyon megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 2.

Néhány hónappal ezelőtt a szaküzletben ezt az ecsetet használta az eladó egy alapozó felviteléhez és azonnal tudtam, hogy hamarosan velem jön. Korábban a márka "macskanyelv" ecsetét használtam, pontosabban használom a mai napig is, nagy megelégedéssel.
Hogy eddig még senki nem véleményezte ezt az igazán kiváló ecsetet? Remekmű, csak ennyit mondhatok, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 2.