Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szalmakalap, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Tökéletesen párosított, keresett színek, a gyakrabban használt szín nagyobb mennyiségben Krémes, intenzív színek egyetlen vonással. A festék kellemesen könnyű és tartós. Építhető és könnyen eldolgozható. Szemészetileg tesztelt.

Lileycat

2017. április 19.

Az egyik legjobb kompakt szemhejpuder. Tokeletes a mindennapokra, nem durva vagy feltuno a szine (nekem a rozsaszin-barna van meg) tokeletes nappali sminket lehet vele csinalni, es egeszen sokaig birja csomosodas nelkul, kulonosen ha ala teszem a Clinique kremes korrekrorat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

szabo123

2016. május 21.

Nekem a rózsaszín barba duo van meg.Iszonyatosan szeretem.A rózsaszín mintha egy kicsit szivárványos lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 21.

monika.t

2015. június 28.

A lilac-truffle paletta van meg. A világos árnyalat a nagyobb méretű és a mattabb,bár annak is van egy kis szaténos fénye, a sötétebb árnyalat kicsit gyöngyházasabb. Igazán szép, jól harmonizáló árnyalatok. Viszont felkenve főleg a világosabb lila alig látható, sokszor kell rétegezni, hogy előjöjjön a dobozbeli szín és a tartóssága sem az igazi, pár óra alatt elkezd kopni. Inkább csak hétköznapokra érdemes használni. Kicsit többet vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 28.

artdeco

2015. április 29.

Szép, természetes szín, könnyű eldolgozhatóság, tartós szemhéjpúder.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

Szép, természetes szín, könnyű eldolgozhatóság, tartós szemhéjpúder.

Carolin

2014. október 10.

Porzik, nem tetszik az állaga. Az árnyalatokkal sem vagyok kibékülve. Egészen más a tégelyben és más a szemen. Szeretem a Clinique termékeket, de szemfestékeivel való sokadik próbálkozás után meg kell, hogy állapítsam, hogy nem ez a márka erőssége. Nem tudom miért, pedig a Lauderrel egy futószalagon jönnek ki a gyárból és az Estée Lauder szemfestékei sokkal jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

pm2013

2014. szeptember 13.

Barna-bézs kombi van meg nekem is. Nem voltam nagy clinique rajongó, így majdnem elajándékoztam, de aztán egyszer kisminkeltem vele magam és estére már bele is szerettem.
Nagyon szép a két szín együtt és szép, természetes, tartós sminket lehet vele készíteni.
Az applikátora tényleg nem a legjobb, de ez legyen a legkisebb baj. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

Az applikátora tényleg nem a legjobb, de ez legyen a legkisebb baj. :)

forraine.timea

2014. június 13.

Nekem is a 04-es rózsaszín-barna duó van meg. Én nagyon elégedett vagyok vele, szépen eldolgozható, alap nélkül is rendkívül tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 13.

hiperter

2013. szeptember 30.

világos és sötétbarna verzió van meg, de olyan kiszerelésben, hogy van hozzá pirosító, tükör, meg ecset is. sajnos ezek nem az én színeim, így megválnék tőle. ettől függetlenül a 4 csillagot megérdemli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

lilla0506

2013. április 9.

Átlagosan jó termék az árkategóriájában, azért kap 5-t tőlem, mert szerintem nagyon jók a színpárosítások, amik megkönnyítik a gyors reggeli sminkeléseket, illetve a kezdő sminkelőknek is hasznára válnak. Nekem jó pár évvel ezelőtt ez volt a nagy kedvencem a gimiben mikor extra korán kellett beérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

moncsi29

2013. március 20.

Nekem is egy bézs-barna duóm van.
Én nagyon szeretem,ezt használom a leggyakrabban,szinte minden nap.
Szép szolid sminket lehet vele készíteni,és a zöldeskék színű szememmel nagyon jól harmonizál.
Alappal bírja az egész napot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 20.

Nekem is egy bézs-barna duóm van.
Én nagyon szeretem,ezt használom a leggyakrabban,szinte minden nap.
Alappal bírja az egész napot.