Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Négy koordinált, bársonyfényű szín, mellyel könnyedén elkészíthető bármely smink a természetestől a drámaiig. A krémes, intenzív színek gyorsan építhetők, könnyen eldolgozhatók és tartós eredményt garantálnak. A színek magukban, kettesével, hármasával, vagy együtt is használhatók.

Szemészetileg tesztelt.

brizsitke

2014. május 19.

Az új paletták közül azt hiszem az enyém is a pink chocolate néven fut. Wish tesztelte a lila monoját még ősszel, és úgy határoztam annak hatására, hogy az utolsó egyetem előtti fizumból meglepem magam. Oh, hogy én milyen jól tettem, és milyen okos tudok lenni néha.:) Gyönyörű paletta, csodálatos dobozban, nem törik, pedig egy párszor már megjárta a padlót sajnos..
Maga a festék minősége nekem pont jó, én nem igényelek annál többet amit tud. A nap végére kicsit megkopik, igaz, én nem is használok alá szemhéjalapozót, max egy kicsit kenek a napi BB-ből oda is. Az ára húzós, de megérte maximálisan. Majdnem mindennap ezért nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Pöti

2013. július 30.

Szintén karácsonyi lila palettám van, illetve az egy évvel ezelőtti karácsonyi csomag 5 színű lilás barnás palettája. Nagyon szépek a színek, nem porzik, alappal egész nap fent marad. Az ecsetek is meglepően jól teljesítenek benne.

Update: akartam venni egy natúr négyes palettát, de itthon már nem forgalmazzák. Nagyon szeretem a cég termékeit, de nagyon sok terméket nem hoznak be.. :-(

Update2: amióta megláttam a neten a pink chocolate palettát, azóta vágytam rá... Mindenhol kerestem, de sehol se volt készleten sajnos. Aztán egy nap megláttam az eperneten... Végre enyém lett ez a szépség... Gyönyörű rózsaszínek és barnák, mind mind az én színem.. Most nagy a boldogság... :) A minősége a szokásos, így bátran rendeltem netről, hiszen nem érhetett ezzel kapcsolatban meglepetés... Szeretem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 30.

erika81

2013. március 15.

Én is megvettem a karácsonyi ajándékcsomagot, illetve még régebben egy black honey nevű palettát. Mind a kettő nagyon szép, könnyű használni, nem porzik, tartós. Egy palettában van minden szín, így könnyen magunkkal tudjuk vinni, akár természetes, akár alkalmi sminket csinálunk!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

Nessy

2013. január 4.

Én a mostani, két lilás, és két semleges árnyalatot tartalmazó palettát vettem meg a sminkes ajándékcsomaggal, és hihetetlenül gyönyörű, mind a négy színt tartalmazó sminket készítettem vele nagyjából egy perc alatt. Remekül össze tudtam mosni őket az ujjaimmal, az eredmény olyan lett, kis túlzással, mintha profi lennék, pedig közel sem vagyok, sőt...
Nem gyűlik össze a szemhéj redőiben, szemhéjalapozó nélkül sem. Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.