Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Csillagvirág, Módosítva: 2019. március 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Amadea

2018. április 30.

Egy szett része volt a Red Crimson árnyalat, önmagában nemigen vettem volna meg, a Clinique-től inkább a bőrápolás-vonal érdekelt.
Szép, telt szín - bár rajtam, ahogy más piros rúzs is, pinkbe hajlik -, a finish-e matt, de nem betonszerű, hanem kissé bársonyos, ajakbarát marad. Kezelni is könnyű, minimálisan szárít, kényelmes viselni, bár rajtam nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

OMJ

2017. január 27.

A kedvenc rúzsaim közé tartozik. Nem szárít, szépen fed, tartós és egyenletesen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

erika81

2015. május 30.

Tenderheat árnyalatból kaptam egy 1,2 grammos aranyos kis rúzs mintát.
Szeretem a Clinique rúzsait. Ebben a rúzsban sem csalódtam.
Illatmentes, kellemes viselni. A színe nagyon természetes.
Kíváncsi lennék a többi színárnyalatra is, csak sajnos nálunk nem kapható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

Tenderheat árnyalatból kaptam egy 1,2 grammos aranyos kis rúzs mintát.
Szeretem a Clinique rúzsait. Ebben a rúzsban sem csalódtam.
Illatmentes, kellemes viselni. A színe nagyon természetes.
Kíváncsi lennék a többi színárnyalatra is, csak sajnos nálunk nem kapható.

Ildie

2015. január 1.

Ennél a rúzsnál megpróbáltam a vadabb énemet előhozni, mivel azt igérték a boltban, hogy egyenletesen kopik. Választottam egy sötétebbet, a grape színt. És tényleg olyan szépen elfakulgat. Többször direkt nem kentem újra, hogy lássam mi lesz ha vészhelyzet ven, és semmi kínos pillanat. Ez is olyan, mint az összes rúzsom, hogy csak felkenem és kész, még ebben a sötétebb színben is, nem kell ceruza alá meg alap. Hidratál, több benne az erő vagy inkább a zsírosság, mint az EL esben, de egy picit hamarabb le is kopik. Nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

lilaszilva

2014. június 5.

Szerintem teljesen jó kis rúzs! Végül is én is hidratálónak mondanám.. Nagyon szépen fed, egyáltalán nem fényes, bár nem is teljesen matt. Egyenletesen kopik, nincs ragacsos állaga szerencsére, mert azt nagyon utálom. Lehet, hogy kicsit drága, mert olcsóbb árkategóriákban is vannak ilyen jó minőségű rúzsok, de ha a termékre koncentrálunk, én elégedett vagyok vele, megérdemli az 5 csillagot! :)
(Rose Taffy árnyalat)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 5.

(Rose Taffy árnyalat)

zsurmi19

2012. május 10.

A different lipstick már nem kapható nálunk. Én sokáig használtam, most az Almost Lipstick Black Honey árnyalatát vásároltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 10.

médea

2012. február 2.

Nagyon szeretem a Clinique rúzsait, nagyon szép színei vannak és olyanok mint egy ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 2.

camillea

2012. február 2.

Nekem bevált, szép színe van és viszonylag tartós is. Tetszik, hogy mattabb és szépen mutat a számon. Kicsit szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

Csillagvirág

2011. október 13.

Nagyon szép a színe,illata o.k nem igazán illatos.
Könnyen kenhető,jó érzés a számnak.Bársonyos ,csillogó,telt érzetet ad.
Erősen hidratál amíg le nem kopik.
Sajnos Nekem nem tartós (ez sem mint minden egyéb más rúzs sem.)
Mikor már kopik olyan mint ha egy bor folt,pecsét lenne a számon.Oda kell rá figyelni!
Ezért 3 csillag,és szerintem nem éri meg az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 13.

Nagyon szép a színe,illata o.k nem igazán illatos.
Könnyen kenhető,jó érzés a számnak.Bársonyos ,csillogó,telt érzetet ad.
Erősen hidratál amíg le nem kopik.
Sajnos Nekem nem tartós (ez sem mint minden egyéb más rúzs sem.)
Ezért 3 csillag,és szerintem nem éri meg az árát!