Clinique

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: EszterV, Módosítva: 2015. október 5.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Ecsetek

Eredeti mókusszőrből készült kétvégű ecset arcra. Ideális púder, pirositó, bronzer, kontúr, Highlight felvitelére és eldolgozására.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. július 30.

Nekem már az új verziója van meg, ami csak abban különbözik a régitől, hogy átlátszó akril a nyele.
Sokat gondolkodtam rajta, hogy vegyem, vagy sem, nem igazán lelkesedtem ezekért a kétvégű ecsetekért a tárolásuk miatt. Aztán egyszercsak megvilágosodtam, egy drogériás limitált essence ecset hengeres tartójára pillantva, probléma megoldva, és azóta másként tekintek már a kétvégű ecsetekre.
Ebben tárolom:
Ajánlom másoknak is, hogy ne dobjátok ki a kis hengeres tartókat, mert akár utazáshoz is nagyon jó szolgálatot tesznek, a ducibba például több szemre való ecset is kényelmesen elfér.

Na de akkor beszéljünk magáról a Clinique ecsetéről. Tudom, hogy sokan nem szeretik a természetes szőrű ecseteket, én nem tartozom közéjük, mindkét típusú ecset van a gyűjteményemben.
Közepesen tömött, nem az a semmihez nem hasonlítható puhaságú ecset, de bizonyos termékekhez meg kifejezetten ezekkel lehet szépen felvenni és eldolgozni a porokat. (pl. Guerlain Terracotta bronzerei)
Pirosításhoz, bronzosításhoz de púderezéshez is remekül használható.
Nem találtam már meg a hivatalos oldalon, mert az ecsetek is jönnek-mennek, mire megszeretjük, már bottal üthetjük a nyomukat is. Szerencsére ez az akrilos család nagyon jó "strapabíró", de legyen is az az ára alapján.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 30.

Ebben tárolom:

Pirosításhoz, bronzosításhoz de púderezéshez is remekül használható.

SzokeJudit

2015. november 14.

Hullott a szőre, az arcomról szedegethettem le sminkelés után. A pirosító feleslegét én olykor leütögetem a mosdókagyló szélén, egy ilyennél vettem észre, hogy valami nem stimmel. Nem a szőre hullot, hanem tört. Ilyet még nem láttam, a végén már úgy nézett ki a fajansz mintha felrobbant volna benne egy pók. Így aztán pár napja együtt odasétáltunk a kukához és ő szépen belerepült. Annyira utáltam ezt az ecsetet, hogy legszívesebben utána köptem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 14.

EszterV

2015. szeptember 21.

Fantasztikus ecset, kiváló minőségű és szuperpraktikus, mivel 2in1.
Kontúrozáshoz nekem ez a tökéletes társ!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Fantasztikus ecset, kiváló minőségű és szuperpraktikus, mivel 2in1.
Kontúrozáshoz nekem ez a tökéletes társ!