Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lil, Módosítva: 2015. november 17.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

bibi24

Irudi

2016. január 18.

A Szájfény.

Gyönyörű színe van, nagyon tartós, nincsen fölösleges illata, egyszóval imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

A Szájfény.

killerqueen

2014. október 21.

Szuper volt, kar hogy mar nincs. A Play-full plum arnyalatot hasznaltam, gyonyoru termeszetes rozsaszin volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 21.

K.Klaudia

2014. október 3.

A Cabana Crush árnyalatom volt meg, amibe szerelmes voltam. Azt nem annyira csiptem, hogy ragad, de legalább tartós volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 3.

minimano81

2014. augusztus 29.

Ajándékba kaptam, nagyon szép fényt ad, viszonylag tartós, önmagában használtam, nekem bevált, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

nostijudit

2014. január 8.

Nekem ennyire nem vált be.Felkenés után hamar elkezd kopni,és a szám,ha egy kicsit is ki van száradva,bleül a barázdákba,és sokkal jobban kihangsúlyozza azokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

szöszike

2012. április 29.

Ha valahol ugymond meg kell jelenni, mindíg ezzel készítek magamnak alkalmi sminket. Tökéletesen fed, tartós, és gyönyörű fénye van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.