Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2019. július 26.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: őszibarack, gyümölcsös jegyek,

Szívjegyek: frézia, mimóza, füstölő

Alapjegyek: fehér fa, fás jegyek

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Aquariusgirl

2016. március 28.

Szeretem a Happyket, de még jobban a Bloom-okat. Talán ez volt az első Bloom, ugye??? Mikor megjelentek, akkor mindig vilt itthon 1-2 üveg, aztán beleszerettem Escadaék-ba. Aztán Escadaékban csalódva sokáig motoszkált bennem, hogy milyen happy kis illatok ezek, így aztán tavaly vettem egy 5 db-os mini szettet és egész nyáron fújkáltam őket. És idén is fogom. Azt hiszem ők maradnak a stabil nyár nálam :-) Mindegyikben nagyon erős az anyaillat és tényleg csak kis apró eltérések vannak közöttük, és nekem ez így tetszik.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 28.