Clinique

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dicsi, az összetevőket feltöltötte: peachcricket, Módosítva: 2022. augusztus 29.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

24 órányi szépség maszatolódás és elkenődés nélkül. Izzadtság-, pára- és könnyálló, mégis könnyen eltávolítható meleg vízzel. Egyedülálló keféje eléri és befedi még a legkisebb szempillákat is. Szemészetileg tesztelt.

Ár: 4000.-+ szállítás , Eladó: illatvarázs*
Állapot: Vadonatúj, 6 ml, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó/ Banki àtutalàs

Fiorentina

Korcsoport: >54
2022. augusztus 21.

Nem lehet véletlen, hogy ez a szempillaspirál ilyen régóta piacon tudott maradni! Először azt gondoltam, hogy egynek elmegy, nem egy nagy szám, de minden nap jobban megszerettem.
Amikor elolvastam a fenti termékinfót, meg is lepett, hogy ne már, minden úgy van, ahogyan ígérik! Mert ez sajnos ritka, mint a fehér holló!
Azt még nem próbáltam, hogy milyen lenne csak meleg vízzel lemosni, de egyszer ebből is levizsgáztatom.
Szépen, csomómentesen hosszabbítja és estig biztosan tartja a pillákat. Soha nem könnyezett még tőle a szemem. Ami még feltűnt, hogy nagyon gazdaságos, minden reggel használom és mintha magától töltődne, nem akar elfogyni.
Nagyon megkedveltem, biztosan újra fogom venni, nagy kedvencem lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. augusztus 21.

Nagyon megkedveltem, biztosan újra fogom venni, nagy kedvencem lett!

Shinejuci

2022. május 23.

ÁLOM! Így nagybetűvel. Egy csoda. Drágább ,de megéri,az eddig próbált spirálokat(pedig 16éve használok szempilla spirált,renggggetegez próbáltam már)simán veri. Végre nem kell a szemhejamrol torolgetni a szetkenodott vackot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

BB001

2022. április 11.

Douglasban ajánlotta az eladó ezt a spirált kontaktlencséhez. Sajnos sokszor megjártam h még a drága spirálok is peregtek annyira, hogy egyszercsak a kontaktom alatt éreztem h bemásztak. Picit szkeptikusan jöttem ki a boltból a termékkel, valahogy tùl lelkesnek éreztem akkor az ajánlást, féltem hogy csak rámsózott valamit. De nem!!! Csodás a spirál, nem pereg, nem kenödik és a melegvizes lemosás direkt tetszik, hogy nem kell hozzá külön lemosó mint a klasszikus vízállóakhoz. Annyit el kell mondani, hogy aki a drámai pillákat szereti, az nem.fogja szeretni, de aki hétköznapra szeretne egy szupertartós spirált az imádni fogja. Külön szeretem, hogy kapható sötétbarna színben is a még természetesebb hatásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

Martincsa

2022. január 31.

Nekem először nagyon fura volt a pici fej, nem is tudtam hirtelen mit is kezdjek vele. Nem lesz sűrűbb a szempillám, de pandamaci sem leszek nap végére, így kiegyeztem abban, ha természetes pillákat és extra tartósságot akarok, akkor őt használom. Gyorsan szárad, nem kenődik el, este zuhanyzásnál lemosom és nyoma sem marad, mint más spiráloknak. Teszi a dolgát, edzhetem vele, sírhatok is, a helyén marad. Ő a spirál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 31.

Era080

2022. január 25.

A kis kefeje meg jo is lehetne de gyorsan szarad es ezert nem epitheto.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 25.

A kis kefeje meg jo is lehetne de gyorsan szarad es ezert nem epitheto.

canaille

2022. január 14.

Szuper termék. Férjem vette véletlenül a high impact helyett, szóval nincs mese ezt használom. És milyen jól tette, hogy elvétette. :D Nagyon szép, mélyfekete pillák, mondjuk gyorsan kell vele dolgozni, mert nagyon gyorsan megszárad. Onnan aztán alig robbantja le valami. Sem a napi szépségápolási rutinom termékei, sem izzadás nem kezdi ki. Szememet sem irritálja. lemosni én nagyon könnyen le tudom a Clinique TTDO balzsammal. Szeritnem újra fogom még venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Harold

2022. január 13.

Mivel nekem a rutinom utolsó lépése a fényvédő, ezért eddig nem találtam olyan szempillaspirált, ami ne maszatolódott volna el a nap folyamán (fényvédő zsíros textúrája oldotta mindig a festéket). Hozzáteszem, hogy bár olajos lemosó valóban nem oldja a festéket, a fényvédő azért egy kicsit igen, ezért mindig púdert rakok a szememre és így tökéletesen működik. A spirál lemosása számomra egy kicsit macerás, de nem panaszkodom, mivel este pont úgy néz ki, mint reggel. Egy kis trükkel valóba tartós, ami eddig egyik spirálnak sem sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 13.

ursuska

2021. október 7.

Nekem egyelőre megváltás ez a spirál. Második tubust kezdem használni, szerencsére ki lehet fogni akciókat. Zsíros bőröm van, legalábbis ehhez kötöm, hogy nagyjából semmilyen szempillaspirál festék nem képes megmaradni a pilláimon. Egy-egy félét sikerült kifognom néha, ami egész jónak tűnt, de általában csalódás lett a vége. Erre végül azért esett a választásom, mert hallottam, hogy a festék milyen érdekesen viselkedik, olajos lemosó sem viszi, stb. És nekem így működik! A festék végre rajtamarad a pilláimon. Először fura volt lemosni, hiszen ez nem egy hagyományos szempillaspirál, kicsit más technikát kell használni. Én abszolút ennek a spirálnak a célcsoportja vagyok, örülök, hogy létezik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

manozorcsi

2021. szeptember 28.

Szamomra a tokeletes spiral! Nalam alapveto problema, hogy a pillaim rafekszenek a szemhejamra, igy sok esetben fordult elo, hogy a festek felkenodott, elkenodott. Aztan veletlen szembe jott velem ez a termek. Csodalatos, ujra hinni kezdtem a szempillaspiralokban :D nem kenodik fel, nem potyog le, a munkaido vegen is ott van es ugy, ahol lennie kell :) melegvizes vattakoronggal pedig szepen le is lehet mosni. Naná, hogy 5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

Emmi27

2021. július 12.

Az örök kedvenc! Szép hosszú pillákat varázsol és ami még fontosabb: gyönyörűen szétválasztja őket. Tartós, könnyezés esetén sem folyik el, de meleg vízzel gyorsan lemosható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Kaolin 0 0

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bentonite 0 0

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.