Clinique

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dicsi, Módosítva: 2024. február 5.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

2023-ban megújult összetétel!

24 órányi szépség maszatolódás és elkenődés nélkül. Izzadtság-, pára- és könnyálló, mégis könnyen eltávolítható meleg vízzel. Egyedülálló keféje eléri és befedi még a legkisebb szempillákat is. Szemészetileg tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

artemiszkde

2024. április 25.

Nem szerettem meg. Nem kenődik, szépen szétválaszt, de ennyi a pozitívuma. Felkenéskor még úgy-ahogy emeli a pilláimat, de a nap végére mintha elnehezülnének tőle, lekonyulnak. Nem szeretem, hogy csak darabokban távolítható el. Nagy nehezen tudom csak lemosni a szem környékén mindenhol ott lévő darabokat, pedig többféle módon (csak meleg víz, micellás víz, kétlépcsős arclemosás) próbáltam. Nem újravevős, mert ár-érték arányban nem éri meg a kicsi kiszerelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. április 25.

KisCsi

2024. február 12.

Amit én vettem, annak ugyanez a neve de kék csomagolásban van és csak 6 ml-s. Nekem bejön, nem tapasztja össze a pillákat, semmi csomó és pókláb. Nem hosszít, de dúsít és szép fekete.
Nem az a műszempilla hatás, amire sokan vágynak, de nekem épp elég. Könnyű felvinni, könnyű lemosni, nem irritál. Lekörözi a Clarins spirálomat is, szerintem újraveszem majd, ennél többet nem várok egy spiráltól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 12.

kkingaaa

2023. december 14.

Néha tartós, néha nem (konkrétan darabokban potyog), néha elkenődik, néha nem, néha szép lesz tőle a pillám, néha nem. Én ilyen szeszélyes spirállal még nem találkoztam! Nem jöttem rá, min múlik, hogy mikor hogyan teljesít, főleg, hogy a mindennapjaim nagyjából ugyanúgy néznek ki: irodai munka, nap végén edzés. Értem, hogy tubular mascara, de azért láttunk már olyat ezekből is, amiket könnyebb eltávolítani a nap végén. Nem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. december 14.

cicelle100

2023. december 13.

Tényleg a legjobb! Nekem elég mélyen ülő szemeim vannak, így sajnos a spirálok hajlamosak felkenődni a szemöldököm alá. Több spirált próbáltam már, olcsóbbat, drágábbat, vízállót... de eddig csak ez volt az, ami nem kenődött el sehova. Inkább nem kísérletezek már mással, akciók alkalmával szoktam újra venni, így az ár is elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. december 13.

Nytrus

2023. október 11.

Hosszú kutatás után végre megtaláltam azt a spirált, amit imádok. Nem pereg... Még ha elalszom is benne egyszer-kétszer (nem szabad), másnap ugyan úgy tudom hordani. Alapvetően nem adnék ki ennyi pénzt egy spirálra, de ez megéri (Lovelyról váltottam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 11.

ttrr94

2023. szeptember 29.

Amikor azt mondom, hogy a világ legjobb spirálja, akkor nem túlzok. Sajnálom, hogy ennyire kevesen ismerik.
Nagyon szép pillákat csinál, amik TÉNYLEG egész nap tartanak (0 maszatolódással vagy kopással) és este pedig nagyon egyszerűen, akár olaj nélkül is lemonsható. Soha többé másikat...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 29.

floracska6

2023. március 3.

A legjobb spiral! Azt gondoltam a High impactnel nincs jobb de ez meg tartos is es gyönyörű hosszú pillakat varazsol.
A szaunat jobban birta mint a vizallo Maybelline, bar nyilvan arban sem ugyanaz a kettő :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2022. augusztus 21.

Nem lehet véletlen, hogy ez a szempillaspirál ilyen régóta piacon tudott maradni! Először azt gondoltam, hogy egynek elmegy, nem egy nagy szám, de minden nap jobban megszerettem.
Amikor elolvastam a fenti termékinfót, meg is lepett, hogy ne már, minden úgy van, ahogyan ígérik! Mert ez sajnos ritka, mint a fehér holló!
Azt még nem próbáltam, hogy milyen lenne csak meleg vízzel lemosni, de egyszer ebből is levizsgáztatom.
Szépen, csomómentesen hosszabbítja és estig biztosan tartja a pillákat. Soha nem könnyezett még tőle a szemem. Ami még feltűnt, hogy nagyon gazdaságos, minden reggel használom és mintha magától töltődne, nem akar elfogyni.
Nagyon megkedveltem, biztosan újra fogom venni, nagy kedvencem lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. augusztus 21.

Nagyon megkedveltem, biztosan újra fogom venni, nagy kedvencem lett!

Shinejuci

2022. május 23.

ÁLOM! Így nagybetűvel. Egy csoda. Drágább ,de megéri,az eddig próbált spirálokat(pedig 16éve használok szempilla spirált,renggggetegez próbáltam már)simán veri. Végre nem kell a szemhejamrol torolgetni a szetkenodott vackot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 23.

BB001

2022. április 11.

Douglasban ajánlotta az eladó ezt a spirált kontaktlencséhez. Sajnos sokszor megjártam h még a drága spirálok is peregtek annyira, hogy egyszercsak a kontaktom alatt éreztem h bemásztak. Picit szkeptikusan jöttem ki a boltból a termékkel, valahogy tùl lelkesnek éreztem akkor az ajánlást, féltem hogy csak rámsózott valamit. De nem!!! Csodás a spirál, nem pereg, nem kenödik és a melegvizes lemosás direkt tetszik, hogy nem kell hozzá külön lemosó mint a klasszikus vízállóakhoz. Annyit el kell mondani, hogy aki a drámai pillákat szereti, az nem.fogja szeretni, de aki hétköznapra szeretne egy szupertartós spirált az imádni fogja. Külön szeretem, hogy kapható sötétbarna színben is a még természetesebb hatásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.