Clinique

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Ár:   35 000 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Clinique elektromos arctisztító kefe.

*KERESEM!* Clinique Sonic System Purifying Cleansing Brush arctisztító kefe PÓTFEJ / TARTALÉK FEJ
Ár: *KERESEM!* <2.500/5.500 Ft (megegyezés szerint) vagy CSERE , Eladó: minaya
Állapot: Új, újszerű (próbált, alig használt), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Előre utalás vagy helyszínen készpénzben

nine

2017. november 19.

Egyszerű és nagyszerű! Már önmagában a letisztult formavilága, és az egyszerű kezelhetősége (a különböző fejek cseréje, és a bekapcsoló gomb) lenyűgözött, hát még a hatása! Imádom, hogy magammal tudom vinni a zuhany alá, és hogy ennyire ritkán kell feltölteni (kb 3 hónappal ezelőtt töltöttem utoljára). A bőröm klasszisokkal tisztább, mintha csak szappannal mosnám, pedig korábban is nagyon odafigyeltem az arctisztításra, de ezzel a kütyüvel minden sokkal jobb. Kb. 20-30 mp után magától leáll a gép, elméletileg elég egyszer kétszer végigmenni vele az arc bőrén, de előfordul, hogy tovább időzök vele a zuhany alatt, mert annyira kellemes érzés, tiszta wellness! Többféle tisztítóval is szoktam használni: a klasszik Clinique folyékony szappannal is tökéletes, de a kifejezetten a Sonichoz készült habzó lemosóval valami mennyei. Néha pedig a City Block szenes arctisztító géllel használom... a legjobb benne, hogy mindegyikből elég 1-2 csepp. Abszolút 5 csillag. Az ára pedig..nos minden egyes fillér megérte, amit kiadtam rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

AnnamariaGigi

2017. június 1.

Hogy én ezt a kütyüt mennyire szeretem. Nagyon olcsón vettem a neten, csak egy kefe kellett hozzá. A feketét választottam. Használom szépen reggel és este és nagyon-nagyon tiszta a bőröm, meg puha....tehát szép. Korábban volt a braunos arckefém, de abban kifolyt az elem és elromlott, pedig ugye azt is lehet zuhany alatt használni, de mégis tönkrement a víztől. Ezzel ilyen baj nem lehet, hisz töltős. De tölteni gyakorlatilag szinte soha nem kell. Jajj, nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

ccp

2017. február 18.

15-ért rendeltem a selfridgestől és nagyon-nagyon tetszik. Erno Laszlo detoxifying cleansing olajával használom és utána nagyon puha és sima lesz az arcom és nagyon tiszta

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

marliz

2017. február 6.

Nagyon megkedveltem. Mióta használom, sokkal simább a bőröm, nem érzem annyira gyakran, hogy már nagyon kellene bőrradíroznom. Persze azért a mitesszereket nem tünteti el, de használatával a bőröm összképe szebb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 6.

Szimica

2016. szeptember 10.

Pofátlanul jó áron jutottam hozzá itt a krémmánián, előtte nem használtam más készüléket így nincs viszonyítási alapom. Mérete rendszeres használathoz és utazáshoz is ideális, nem foglal sok helyet. Strapabíró, egyszer véletlen levertem, egy karc sincs rajta. Először nem voltam elájulva a szonikus vibrálástól, de igenis ezzel teljesen más tapintású a bőröm arctisztítás/radírozás után. Sokáig csak heti kétszer használtam, túl erősnek éreztem a hozzá való fejet, aztán egyéb okok miatt Bp-re kellett mennem és az eladó ajánlotta az érzékeny bőrre való változatát. Nos azóta sem mindennap használom, mert már túlnőttem a tárolási helyemen, ezért szárítás után elpakolgatom így nincs eszemben mindennap használni, de a heti 3 használat lett az átlag. A kék kefével sokkal bátrabban használom az arcomon, nem érzem durvának, mint az alapfejet, használat után gyorsabban beszívódnak a krémek, egyenletesebb a bőrfelszín. Most a 3 lépés lemosójával tesztelgetem, egyenlőre nagyon tetszik amit látok :) Összességében az eredeti ára miatt nem hiszem hogy (még) megvettem volna a diák keresetemmel, de itt a KM-en látott hihetetlen árú szerzeményem miatt is úgy érzem piszkosul jó ez a "cucc" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

marazaniko

2016. április 25.

20% kedvezménnyel vettem tavaly februárban. Azóta napi kétszer használom, és tényleg jelentősen javította a bőröm állapotát. Használat után selymes tapintású az arcom, jól, de mégis gyengéden eltávolítja a szennyeződéseket. Egy fokozatban rezgő mozgást végez, nem pedig körköröset. Ő az első arctisztító készülékem, így nem tudom más termékekkel összehasonlítani, de nem bántam meg, hogy őt vettem. Zuhany alatt is használható, kb. 2 havonta kell újratölteni, és fél évente cserélem a fejét. Szerencsére nagyon strapabíró is, ugyanis többször leejtettem már, de szerencsére eddig semmi baja nem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

polkadot

2015. november 9.

Az elején mikor elkezdtem használni nagyon meg voltam vele elégedve, mert tényleg nagyon tisztának és szépnek éreztem használat után a bőrömet. De pár hét folyamatos használat után észrevettem, hogy ha kijönnek pattanások azok sokkal nehezebben múlnak el, mint amikor csak "simán" kézzel tisztítom az arcomat. Mikor szüneteltettem a gép használatát a problémám pár napon belül meg is szűnt. Azóta használom, de csak heti egy-két alkalommal, amikor piszkosabbnak, zsírosabbnak érzem a bőröm, hosszútávon abszolút nem. Biztos van akinek bejön, de az én bőrömmel nem működött jól együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

paramm

2015. február 22.

A Clinique liquid szappanjával használom, reggel és este. Eleinte én is féltem tőle, hogy valóban van e ekkora tisztításra szüksége az arcomnak, de rájöttem hogy igen, van. Először este, majd rendszeresen elkezdtem használni. A pattanások, és a piros kis duzzanatok eltűntek, nem jöttek ki újak az arcomon. Sminklemosásra én nem ajánlom, mert ő kifejezetten a sminklemosás után használandó, hogy még tisztább legyen a bőr, nem lenne szívem a sminket vele leszedetni, és a pici puha sörtéit bepiszkítani az alapozómmal. A tisztítást egy új alapra helyezte számomra, sokkal üdébb a bőröm, csillogóbb, élettel telibb, én mindenképp ajánlom őt mindenkinek, érzékeny bőrűnek, zsíros bőrűnek, bárkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 22.

despoina

2014. október 15.

cipriana > mennyibe kerül ez a clinique elektromos lemosó keféje? Van valamifajta extra tulajdonsága is? Nekem van egy német gyártmányú elektromos lemosó kefém, ugyanilyen külsőleg. De az csak 2 fokozatban münkődik. Naponta használom, leginkább este sminklemosásnál "sima" arclemosóval. Nagyon szépe lemossa a sminket, és kitisztítja közben a pórusokat. Elmondhatom hogy amióta használom nem gyulladt be gennyes pattanásokkal az arcom, mint ezelőtt. Picit szárít is, eleinte az alapos lemosás eredményeként csúnyán kiszáradt a bőröm, de visszont most már kevesebb ideig gyengédebben használom és megszűnt a szárazság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Cipriana

2014. október 15.

Klassz kis arctisztító, megszerettem, bár én a "sima" arclemosómmal használom, mert engem a Clinique-s nagyon szárít. Egyébként mindennapos használatra nem ajánlanám, szerintem heti 1-2 alkalom elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.