Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kisvacok, Módosítva: 2012. augusztus 17.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Gyönyörűen formázza az ajkakat. Kupakjába hegyező van építve, ami nagyon praktikus. Egyenletesen vihető fel, a rúzst tartósabbá teszi.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

erika81

2014. október 12.

2014.10.12.
Természetesen ezt is kivonják a forgalomból!!!! Több boltban néztem és telefonon zaklattam az eladókat, de már nem lehet kapni. Van olyan Clinique bolt, ahol már 1 éve nem is kaptak ilyet! :( Egy berry nude színű ceruzat még tudtam venni a Nudey helyett, de több nincs már a Pólus Douglasban sem. Van esetleg valaki, aki eddig Nudey-t használt és megtalálta a tökéletes színt helyette?

2013.03.15
Én is már másodjára vettem meg a Nudey árnyalatot. Amikor megjelent akkor vettem még és azóta is mindig nálam van. A kis hegyezője pedig a plusz a tökéletes színe után. Remélem örök darab lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 12.

2014.10.12.

2013.03.15

Willow

2014. január 28.

Szintén Nudey árnyalat tulajdonos vagyok. Szépen kenhető, nagyon megy az arcszínemhez, szájszínemhez és úgy érzem soha nem fog elfogyni, tavaly májusban vettem, fél év alatt alig fogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 28.

k.natalia

2013. június 27.

Nekem is a 02-es szín van meg és tartós, szép színe van, ha az egész számra kenek belőle a rúzsozás előtt, a rúzs hosszabb ideig fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 27.

kisvacok

2012. augusztus 13.

Nekem a 02 Nudey árnyalata van meg, már a második ceruzát "fogyasztom", ez az egyetlen kontúrceruza amit használok.Gyönyörű szép színe van, egy szép natúr sminkhez kiváló.
Én még egyetlen másik cégnél sem találtam meg ezt a csodaszép színt, feltéve teljesen természetes, mintha nem is lenne.Nálam mindig van és lesz is egy a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.