CND

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juhannae, Módosítva: 2018. február 16.

Lelőhely:   CND Nail Lounge, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"A Creative Play - röviden CP - Géllakk a CND leoldható, zselés körömlakk rendszere, ami sokkal többet tud, mint az eddig piacon lévő géllakkok! Egy szuper, zselé alapú lakk!"

• sem az előkészítéséhez, sem az eltávolításához nem szükséges reszelni a természetes köröm felszínét
  • minden rétege leoldható
  • hetekig tartós
  • bármilyen LED vagy UV lámpában megköt
  • egyedi fejlesztésű ecsete közel 400 szőrvéggel segíti az alapos és egyenletes anyagfelvitelt
  • tökéletesen fedő, erősen pigmentált, élénk színekben kapható
  • a színek élénkségét, a felület simaságát és magas fényét mikropigmentek garantálják
  • műköröm felületére is tökéletesen használható
  • a következő káros anyagoktól mentes: toluol, kámfor, formaldehid, ftalátok (DBP), formaldehid gyanta, xilén és metil-etil-keton

Bettiiyy

2019. május 29.

Ahogy befejeztem a műkörmös sulit, allergiás lettem a zselére, így az egyetlen dolog, ami maradt a géllakk, mivel a porcelánt utálom. Csakhogy a márka, amivel tanultam szörnyű volt, és szerettem volna egy kevésbé irritáló vonalra állni, így kerültem a CND-hez. Rögtön megszerettem ezeket a géllakkokat. Az áruk rendkívül kedvező, pigmentált színek, nem kell az előkészítésnél felbolyhozni a körmöt, mégis a lakk nem pattog, 4 hétig szemrebbenés nélkül fent marad a körmön. Akkor is sokszor csak azért oldom le, mert már nagyon csúnya a lenövés. A vendégeim is szeretik.
Könnyen felvihető a lakk az ecsettel, jól terül, szépen csillog a végén, és nem veszít a fényességéből. (Kivéve ha a vendég fodrász,és kesztyű nélkül fest. Na, akkor nem marad sokáig fényes, de ez érthető. )
Külön plusz pont, hogy bármilyen lámpával kompatibilis, így aki nem engedheti meg magának a CND-s lámpát, annak sem kell keseregnie, nyugodtan dolgozhat ezzel a géllakkal.
Remélem, a jövőben több szín is ki fog jönni, mint a Shellac-nál.
Egyetlen apró negatívum, hogy viszonylag nehezebben oldható a Shellac-okhoz képest. De ilyen ár-érték arányban, még így is bőven megéri.
A világ legjobb géllakkjának tartom. Már csak azért is, mert jóval kevesebb káros anyagot tartalmaz, mint a társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Remélem, a jövőben több szín is ki fog jönni, mint a Shellac-nál.

Lolatapsi

2019. február 2.

CND rendszerrel együtt otthon, laikusként használom. Könnyebben kenhető mint a shellac, szép, tartós nekem bejött. Az ecsete számomra megfelelően nagy, amit a shellacnal hiányoltam. Sajnos az én kezemen valamiért egyik gellakk sem bírja egy hétnél tovább, de ez nem kezdett lekopni a szabad végén a kormomnek, úgyhogy elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

bogarka

2018. december 8.

Számomra ez "A gél lakk" hatalmas betűkkel! Tökéletes, fényes, nem borzalmasan büdös, mint az olcsóbb fajták, szuper pigmentált, gyönyörű színek, könnyű felvitel. A végeredmény szép fényes, igényes kinézet. ( az olcsóbb változatokhoz képest ordító a különbség) DE ami még ennél is JOBB, hogy TELJESEN LEOLDHATÓ! Én ettől annyira, de annyira boldog vagyok :) Van némi kézügyességem, imádok alkotni, így a saját manikűröm magam készítem el otthon, szeretek tervezni, formázni, díszíteni. Rengetegen dícsérik a körmeim, és pikk pakk le tudom oldani, ha már szükséges. Egyszerűen imádom a márkát, kellő odafigyeléssel, megfelelő fertőtlenítéssel, előklszítéssel gyönyörű körmöket tudok készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

KatalinRiecke

2018. november 10.

Szeretem ezt a géllakkot, fôleg az ecsete miatt, meg hogy nem kell hozza megreszelni a termeszetes körmöt. Nekem a végtelenségig tartana, de sajnos lenô. Nem Shellac, lassabban oldodik, de ar-ertek aranyban zsenialis. Jo lenne, ha meg több szin lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.