CND

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   13,6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bettuss, Módosítva: 2017. április 14.

Kiszerelés:   13,6 ml
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A CND, a körömápolási termékek és szolgáltatások világszerte vezető vállalata bemutatja a termékporfólió legújabb termékcsaládját, a színek új generációját, a CREATIVE PLAY™ körömlakkot. A 80 színben és 10 különböző felülettel kapható CREATIVE PLAY™ körömlakk élénk és mókás árnyalataival te is egyedi lehetsz, és kifejezheted önmagad.

• Hagyományos három lépésből álló körömlakk rendszer (alap, szín, fedő)
  • Vibráló, mókás, érdekes textúrájú színek
  • Mikro-pigmentek biztosítják a színek élénkségét, a felület simaságát és fényét
  • Egyedi fejlesztésű ecsete közel 400 szőrvéggel segíti a precíz és egyenletes felvitelt
  • 80 színben kapható és 10 különböző felülettel: krémes, hologramos csillám, metál, metál csillám, mikro-csillám, több színű csillám, gyöngyház, szatén, selyemfény, színjátszós.
  • 7 káros összetevőtől mentes – toluolt, kámfort, formaldehidet, ftalátokat (DBP), formaldehid gyantát, xilént és metil-etil-ketont (MEK) sem tartalmaz.
  • Könnyen lemosható a CND™ Nourishing Remover ápoló leoldóval

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Danae

2019. november 30.

A géllakozás tönkre tette a körmeimet, így kerestem rá valami tartós alternatívát.
Az alap külön is nagyon jó árnyalatot ad a körömnek, de én imádom az élénk színeit is. Egy hagyományos lakk nálam egy nap után lepattog a körömvégeken, ezzel ellentétben aennek a lakknak bizonyos árnyalatai 5 napig is szépek. Úgy tapasztalom, hogy a pirosas árnyalatok bírják kevesebb ideig, azokat rendszerint 3 nap után le kell mosnom.
Összességében nagyon elégedett vagyok vele, már ajándékba is vettem, és imádja a barátnőm is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

Teokleia

2019. szeptember 1.

Elsőre kicsit aggódtam, a hatalmas üveg, az olajos-vizes állag és a keskeny ecset is valami szörnyű, kínai boltos, lakknak nem minősülő cuccot ígért. Végül a színe miatt beszereztem a Ship-Notized árnyalatot: vibráló égkék
shimmer zöldes csillámmal, pontosan amire vágytam. Három rétegben fed, de akkor aztán meg lehet tőle vakulni. Csodálatos lakk, tartós, 7Free, az egyik legpozitívabb csalódásom a Quiz Gel Like lakkok óta. Őszintén ajánlom, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

babszi11

2019. július 2.

Nagyot csalódtam ebben a márkában. A márkaboltjukban nagyon profin segítettek kiválasztani a színt, hozzá alap-és fedőlakkot. Ez összesen 4500 Ft-ba került. A lakk jó állagú, viszont lassan szárad és egyáltalán nem tartós - semmi különösebb megerőltetés nélkül 2 nap után sok helyen lepattogott.. Nem éri meg az árát, ennyi pénzért csináltatok gél lakkot és egy hónapig hibátlan a körmöm. 1 csillagot sem ér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

MargitSchwarz

2018. április 25.

Az első néhányat ajándékba kaptam, de nem ismertem előtte egyáltalán. Meg is lepődtem, mennyire jó minőség. úgyhogy ezek után be is szereztem még belőle pár árnyalatot. Eszméletlen tartós, 4-5 napig simán bírja, de ha nyúzom a kezem, és sokat ázik, akkor is 3 napig oké.
Újravennném, de azt hiszem, sosem fogyasztom el, nagyon sok van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Újravennném, de azt hiszem, sosem fogyasztom el, nagyon sok van.

CeCeDrake

2017. augusztus 29.

Az alaplakkját nem szeretem, de ezek alá muszáj, mert a Sally Hansen DD-n "csúszik", nem kompatibilis és kész. A fedőlakkja rettenetes, mindig InstaDri-t használok fölé.
A színek nagyon pigmentáltak, személyes kedvencem a Royal Blue, gyönyörű kék! A citromsárga az eddigi legjobb ebben a színben. Még egy rétegben is fed, de kettőben az igazi. Zöld is jó, ilyen metálos beütése van annak, amit én vettem. Lilából is van hasonlóm. A korall színű egy álom! Még van egy csomó színben, amit ki sem próbáltam még. Nagyon jó lakkok, gyorsan száradnak, fényesek önmagukban is, tartósak, most ezek a kedvenceim. Ami amiatt az áruk sem zavar, hogy nincsenek benne káros anyagok.
Az ecsettel könnyű dolgozni.
Gyakorlatilag én 7-8 perc száradási időt hagyok 1-1 réteg között, az utolsónál csak 2 percet várok és megy rá az InstaDri és így viszonylag gyorsan kész a manikűr, ami minimum egy hétig tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Az ecsettel könnyű dolgozni.

anielka

2017. május 24.

Könnyű vele dolgozni, a végeredmény tükörfényes, a színválaszték több, mint bőséges, nálam a tűzpiros árnyalat (Red-y to roll) kibírt 5 napot mosogatással, hajmosással, és egy alapos pincetakarítással, egyetlen zokszó nélkül. Színenként egy picit eltérő a tartóssága (a csillámos észrevehetően gyorsabban kopik), csak ezért a pontlevonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Bettuss

2017. április 15.

Gyönyörű, élénk színek, szuper tartós, a felvitele is könnyű, bár ez attól is függ, melyik színnel dolgozunk. Az egyetlen apró hibája, hogy a 4 réteg viszonylag lassan szárad meg.
Káros összetevőktől mentes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 15.

Káros összetevőktől mentes!