CND

Ár:   1.090 Ft, 2.790 Ft és 7.990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   59 ml, 245 ml és 917 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kreszta90, Módosítva: 2013. december 16.

Ár:   1.090 Ft, 2.790 Ft és 7.990 Ft
Kiszerelés:   59 ml, 245 ml és 917 ml
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online
Kategória:   Testápolók

Vadvirág/Kamilla aromájú lotion.

adrienn20

2021. június 25.

Levendulás-jojobás változatát próbáltam, kézkrémként használva. Először nem tetszett az illata, de a minden napos használattal megszerettem és most már imádom. A levendula nyugtat, jobban alszom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

Kremcica

2018. április 29.

Levendulás és kamilla-szantálfás illatút kaptam a Pixiboxból. A levendulás hatalmas kedvencem lett. Igazi szappanos levendula illat, picit folyós de hamar beszívódik. A kamillás sajnos bár jó illatú volt, de nagyon tömény és ragacsos. Összehasonlítottam az inciket és van is eltérés. A levendulás újravevő lesz, a cnd oldalán lehet különböző kiszerelésekben megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

pattelin

2018. április 15.

A levendulás és jojobás van meg. Nagyon szeretem! Állagra elég folyós, de gyorsan beszívódik! Az illata nagyon jó és sokáig érezni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Eras

2016. január 25.

Hol tudok ilyet venni? Régóta vadászom... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Hol tudok ilyet venni? Régóta vadászom... :)

sebidori91

2015. január 7.

Anyukámnak karácsonyra vettem meg, nem pont ezt az illatot de egy ilyen testápoló/kézkrémet. Hihetetlen gyorsan beszívja a bőr, nem hagy maga után zsíros érzést és kellemes nem túl erős illata van. A kis 90ml-s kiszerelést kb. 1000 Ft-ért vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 7.

szidury

2013. október 30.

jó, mint mindegyik cnd testápoló. Nekem spec nem ez a kedvenc illatom tőlük, de mind isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.