CND

Ár:   1990 Ft és 2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   7,3 ml és 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2018. november 13.

Ár:   1990 Ft és 2990 Ft
Kiszerelés:   7,3 ml és 15 ml
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Természetes olajok és E-vitamin szinergiában ható keveréke, mely mélyre hatol, így védi a bőrt és a körmöt.

• A jojoba olaj mélyen a bőrbe juttatja az E vitamint, csökkentve ezzel az öregedés látható jeleit.
  • A természetes, könnyű olajok puhává és simává varázsolják a bőrt.
  • Erős és rugalmas természetes körmöt biztosít, ugyanígy hat a körömlakkra és a műkörömre.
  • Gyakori használata esetén az olajok egyre mélyebbre jutnak a körömben, megakadályozva a töredezést és a műköröm sérüléseit.
  • Kellemes mandula illatú.

dunaimano

2019. november 6.

Alapvetően azt érzem, nem létszükséglet a speciális körömápoló olaj. Az utóbbi két évben viszont elkezdett töredezni a körmöm, hol jobban, hol kevésbé, ezért igyekszem nagyon odafigyelni rá. Hetente 1-2 alkalommal használom, általában szombat és vasárnap este, mert ilyenkor lemosom a körömlakkot a körmeimről, inkább pihentetem, ápolom. Régebben ad hoc jelleggel kenegettem, nem volt rendszer a körömlakkos és mentes napokban sem. Hogy a pihentetésnek, vagy inkább a körömápolónak köszönhetem-e, hogy már hetek óta nem tört be a körmöm, azt nem tudom megmondani. Biztosan szerepe van annak is, hogy az utóbbi hónapokban a vitamin bevitelem is megnöveltem. Valószínűleg, ha elfogy, sima olajokat fogok használni erre a célra, nem veszem meg direktben ezt a terméket. Hacsak nem derül ki, hogy teljesen hatástalan, ha nem ezt kenem rá... Amire azért nem sok esélyt látok. A mandula illatát kifejezetten szeretem. Összességében? Jó kis cucc, csak nem biztos, hogy szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

b69a7n

2019. június 30.

KM boxból van, bár elég hektikusan használom (néha hetekre is megfeletkezem róla), de amikor viszonylag rendszeresen használom akkor nekem nagyon sokat segít. Nagyon kiszáradós a körömágyam, de 1-2 használattal szépen rendbe hozza, és tartja is a hatását pár napig. Az illata kicsit tömény, de hamar elillan, az olaj gyorsan beszívódik. A teljes árát sokallom, nem venném meg, de lassan fogy, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

galivali

2019. május 29.

3.7 ml-es kiszerelést használok belőle. Jól ápol, az illata nekem nem tetszik. Kevés kell belőle, 2 hónap alatt nem fogyott el a fele, pedig rendszeresen használom. Ami miatt nem fogom újra venni, az az ára. Az aromax is tud ennyit sokkal kedvezőbb áron, én inkább maradok annál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Csiimi

2019. május 16.

KM boxban kaptam, imádom! Isteni mandulás illata van, nekem az amaretto jut eszembe róla. Szuperül ápolja a bőrömet, nem szakadozik fel és nem szárad ki olyan hamar. Én kézkrém előtt szoktam használni. Biztos megveszem a nagy kiszerelést is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

umpalumpa

2019. május 14.

Picikém van KB Boxból.
Amikor pár napig használom szépen megered a körmöm. Emellett persze a körömágy is ápoltabb és kevésbé száraz, tovább bírják a körmeim is letöredezés nélkül. Kicsit rugalmasabb lesz, pl. ha odacsapom valahova és kicsit visszahajlik, akkor nem törik el. Egy ecsetmártással bekenem 5 körmömet, sztem sokáig tart majd elhasználni. Ezek miatt szeretem. Az illata fura és mű, ez nem az én stílusom, de nem sokáig érzem, így nem nyafogok miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Picikém van KB Boxból.

Bettiiyy

2019. április 17.

Szeretem és a vendégeim is. Jól puhít, van akinek pillanatok alatt becuppantja a bőre. Helyrerakja a komolyabb bőr repedezéseket is. Én néha, ha elkap a nátha, és véresre fújtam az orromat, ezt szoktam rá kenni. Kicsit bizarr, de legalább a többi krémmel ellentétben nem csíp, nem fáj, sokáig ott marad, és gyorsítja a gyógyulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

bernadettu

2019. február 25.

Update: Ez a nagyon pici kiszerelés (most nem tudom fejből, de a minta kiszerelés, ami a 7,3 ml-nél is kisebb) kb. 4 hónapig elég volt és még van benne kb egy hétre elég adag, az is igaz, hogy néha kihagytam egy-egy hetet, de nagyjából minden este használtam. Én elég sokat kenem a kezemet különféle kézkrémekkel, talán emiatt nem volt szembetűnő, hogy mennyire használ.
Előkerült a jojoba olajam, ugyanazt tudja nagyobb kiszerelésben, csak nincs mandula illata, illetve ecset hozzá.
Nem mondom azt, hogy rossz termék és soha többet nem venném meg mert pl. a körömbőr eltávolítóval összecsomagolva simán újravenném, de egy 100 ml-s jojoba olajat simán megvásárolok a 15 ml-es kiszerelés árából, és azt nem csak a körmömre de pl. testápolóként, hajvég ápolóként is lehet használni.

Beauty fesztiválos csomagban kaptam egy nagyon pici kiszerelésben, kb egy hete használom.
Ez az első körömápoló olajam, így nincs különösebb viszonyítási alapom.
Finom mandula illata van, hamar elillan egyébként.
Ápoltabbnak érzem a körmömet és a körömágyamat, de valahogy többet vártam tőle.
Használom tovább, de eddig nem úgy néz ki, hogy újravenném, főleg, hogy az összetevőit akár nagyobb kiszerelésben is meg lehet vásárolni akár bio boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Ez az első körömápoló olajam, így nincs különösebb viszonyítási alapom.
Finom mandula illata van, hamar elillan egyébként.
Ápoltabbnak érzem a körmömet és a körömágyamat, de valahogy többet vártam tőle.

laurahorvath95

2019. február 11.

Kézre-lábra is megy nálam ez a kis finomság, napi többször is, ha szükséges. És nagyon de nagyon szépen helyrehozza a körömágybőrt, ami nekem folyamatosan száraz, és ápolást igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Lolatapsi

2019. február 2.

Kellemes, gazdag olaj. Az eddig használt ápoló olajokat azért nem szerettem, mert úgy éreztem hiába masszirozom őket, nem jut be a borombe. Ez viszont igen és ha odafigyelek, nem vagyok lusta és mindennap kenem akkor tényleg nagyon szép a korom körüli terület.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

csill87

2018. december 1.

Ez az első olyan körömápoló nekem ami csak természetes olajokat tartalmaz, és nagyon tetszik,ez tényleg beszívódik, nem csak ül a bőröm tetején, amíg le nem törlődik. Ráadásul tényleg jól hidratál, nem csak az első kézmosásig tart a hatása. Nekem is a krémmánia beauty boxban volt, és nagyon örülök hogy kipróbáltam, mert magamtól nem hiszem hogy megvettem volna, pedig ez egy csillagos ötös termék! Jah, és tényleg marcipán illata van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate