CND

Ár:   1990 Ft és 2990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   7,3 ml és 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: malvina, az összetevőket feltöltötte: sal, Módosítva: 2018. november 13.

Ár:   1990 Ft és 2990 Ft
Kiszerelés:   7,3 ml és 15 ml
Lelőhely:   CND Nail Lounge, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Természetes olajok és E-vitamin szinergiában ható keveréke, mely mélyre hatol, így védi a bőrt és a körmöt.

• A jojoba olaj mélyen a bőrbe juttatja az E vitamint, csökkentve ezzel az öregedés látható jeleit.
  • A természetes, könnyű olajok puhává és simává varázsolják a bőrt.
  • Erős és rugalmas természetes körmöt biztosít, ugyanígy hat a körömlakkra és a műkörömre.
  • Gyakori használata esetén az olajok egyre mélyebbre jutnak a körömben, megakadályozva a töredezést és a műköröm sérüléseit.
  • Kellemes mandula illatú.

Csiimi

2019. május 16.

KM boxban kaptam, imádom! Isteni mandulás illata van, nekem az amaretto jut eszembe róla. Szuperül ápolja a bőrömet, nem szakadozik fel és nem szárad ki olyan hamar. Én kézkrém előtt szoktam használni. Biztos megveszem a nagy kiszerelést is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

umpalumpa

2019. május 14.

Picikém van KB Boxból.
Amikor pár napig használom szépen megered a körmöm. Emellett persze a körömágy is ápoltabb és kevésbé száraz, tovább bírják a körmeim is letöredezés nélkül. Kicsit rugalmasabb lesz, pl. ha odacsapom valahova és kicsit visszahajlik, akkor nem törik el. Egy ecsetmártással bekenem 5 körmömet, sztem sokáig tart majd elhasználni. Ezek miatt szeretem. Az illata fura és mű, ez nem az én stílusom, de nem sokáig érzem, így nem nyafogok miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Picikém van KB Boxból.

Bettiiyy

2019. április 17.

Szeretem és a vendégeim is. Jól puhít, van akinek pillanatok alatt becuppantja a bőre. Helyrerakja a komolyabb bőr repedezéseket is. Én néha, ha elkap a nátha, és véresre fújtam az orromat, ezt szoktam rá kenni. Kicsit bizarr, de legalább a többi krémmel ellentétben nem csíp, nem fáj, sokáig ott marad, és gyorsítja a gyógyulást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

bernadettu

2019. február 25.

Update: Ez a nagyon pici kiszerelés (most nem tudom fejből, de a minta kiszerelés, ami a 7,3 ml-nél is kisebb) kb. 4 hónapig elég volt és még van benne kb egy hétre elég adag, az is igaz, hogy néha kihagytam egy-egy hetet, de nagyjából minden este használtam. Én elég sokat kenem a kezemet különféle kézkrémekkel, talán emiatt nem volt szembetűnő, hogy mennyire használ.
Előkerült a jojoba olajam, ugyanazt tudja nagyobb kiszerelésben, csak nincs mandula illata, illetve ecset hozzá.
Nem mondom azt, hogy rossz termék és soha többet nem venném meg mert pl. a körömbőr eltávolítóval összecsomagolva simán újravenném, de egy 100 ml-s jojoba olajat simán megvásárolok a 15 ml-es kiszerelés árából, és azt nem csak a körmömre de pl. testápolóként, hajvég ápolóként is lehet használni.

Beauty fesztiválos csomagban kaptam egy nagyon pici kiszerelésben, kb egy hete használom.
Ez az első körömápoló olajam, így nincs különösebb viszonyítási alapom.
Finom mandula illata van, hamar elillan egyébként.
Ápoltabbnak érzem a körmömet és a körömágyamat, de valahogy többet vártam tőle.
Használom tovább, de eddig nem úgy néz ki, hogy újravenném, főleg, hogy az összetevőit akár nagyobb kiszerelésben is meg lehet vásárolni akár bio boltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Ez az első körömápoló olajam, így nincs különösebb viszonyítási alapom.
Finom mandula illata van, hamar elillan egyébként.
Ápoltabbnak érzem a körmömet és a körömágyamat, de valahogy többet vártam tőle.

laurahorvath95

2019. február 11.

Kézre-lábra is megy nálam ez a kis finomság, napi többször is, ha szükséges. És nagyon de nagyon szépen helyrehozza a körömágybőrt, ami nekem folyamatosan száraz, és ápolást igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Lolatapsi

2019. február 2.

Kellemes, gazdag olaj. Az eddig használt ápoló olajokat azért nem szerettem, mert úgy éreztem hiába masszirozom őket, nem jut be a borombe. Ez viszont igen és ha odafigyelek, nem vagyok lusta és mindennap kenem akkor tényleg nagyon szép a korom körüli terület.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

csill87

2018. december 1.

Ez az első olyan körömápoló nekem ami csak természetes olajokat tartalmaz, és nagyon tetszik,ez tényleg beszívódik, nem csak ül a bőröm tetején, amíg le nem törlődik. Ráadásul tényleg jól hidratál, nem csak az első kézmosásig tart a hatása. Nekem is a krémmánia beauty boxban volt, és nagyon örülök hogy kipróbáltam, mert magamtól nem hiszem hogy megvettem volna, pedig ez egy csillagos ötös termék! Jah, és tényleg marcipán illata van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Tothxheni

2018. november 30.

Több köröm bőr olajat is kipróbáltam már, de ennek sem az illata sem a hatása nem a legjobb. Ha nem a boxban kapom, tuti nem veszem meg. Elhasználgatom, hátha, csodát azonban nem várok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Erus15

2018. november 27.

Sajnos sokszor csúnya a bőr a körmöm körül és a körömágynál, szépen rendbe hozta. Viszont számomra az illata elég zavaró, olyan mű.
Kis kiszerelésben van meg de így is sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Kis kiszerelésben van meg de így is sokáig elég lesz.

mirtillmajoros

2018. november 27.

Nekem semmivel sem extrább, mint a többi. Az állaga kellemesebb, nem annyira ragadós mint a Moyra, stb. társai, de extra hatást nem fedeztem fel, attól függetlenül hogy igen borsos az ára. Az illata marcipános-mandulás, elég intenzív, kedveltem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate