CNP Laboratory

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szabincsepp, Módosítva: 2019. november 21.

Ár:   12 000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Csiga nyálkahártya-kivonatot tartalmaz, amely enyhíti a bőrpírt, megnyugtatja az érzékeny bőrt és hatékonyan csillapítja a pirosságot, és a pattanások után megmaradt foltokat.

1600.-/12db CNP Laboratory Ampule minta Propolis VitaB Mugener Peeling Booster
Ár: 1600.-/12db , Eladó: Iszike
Állapot: Új , Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/személyesen

kastlimeister

2020. február 26.

Nem vagyok benne biztos, hogy 12 ezer Forintot megér. Sűrű állagú, nem szívódik gyorsabban mint egy hámlasztó. Előnye, hogy nem kell belőle sokat használni esténként. Egyelőre tesztelem, de előnyösebbnek nem érzem mint egy olcsóbb, B vitamin szérumot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

Zdenka

2020. január 24.

Egy olyan hidratálót kerestem, ami kiváltja az arckrémeket, amikre rendre rosszul reagál az arcbőröm, de mégis kellően ellátja a feladatát az állaga ellenére.

És ez volna a nagy Ő!

Átlátszó, a folyékony és zselés közé eső állagot kell elképzelni, ami hamar beszívódik. Üveg az adagoló és maga a tároló is.
Nem okozott irritációt az érzékeny bőröm ellenére, sminkelni is szuperül tudtam rá. Célját pedig túlszányalta; nemhogy pattanást nem okozott, de a meglévőek pirosságát is visszahúzta; megnyugtatta.
A rendszeresebb használatot követő egységesebb, teltebb/pihentebb összkép pedig bónusz.

De hogy ne csak áradozzak róla: nagyon hamar elfogy, és piszok drága! Nekem kb. egy hónapig volt elegendő mennyiség.
Újrarendeltem, remélhetőleg nem vész el a varázslat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

És ez volna a nagy Ő!

Újrarendeltem, remélhetőleg nem vész el a varázslat.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Madecassoside, Allantoin, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol