CNP Laboratory

Ár:   $30   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Malachite, Módosítva: 2021. április 6.

Ár:   $30
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez az ampulla koncentrált Propolisz-kivonatot tartalmaz, amely jól ismert az antioxidáns és hidratáló tulajdonságairól, hogy megújítsa a bőrt. A hialuronsav is segít fenntartani a feszes, egészséges és ragyogó bőrt.

• A magas koncentrációjú propolisz ampulla erősíti a bőr vitalitását
  • Hidratáló: A hialuronsav az egyik legfontosabb hidratáló összetevő, amely segíti a bőrt a feszes és ragyogó megjelenés fenntartásában.
  • Nyugtató hatás: CNP Anti-Irritáló Komplex és béta-glükán, mint például a Madecassoside. Megnyugtatjaák a külső környezeti tényezőknek kitett érzékeny bőrt.
  • Növelje a bőr vitalitását: Az antioxidáns tulajdonságokkal rendelkező propoliszkivonat elősegíti a bőr vitalitását.
  • Parabénmetes: A termékhez nem kerülnek ártalmas komponensek, például parabének.

1500.-/ csomag CNP Propolis Vita-B Ampule Peeling Booster & Etude House Propolis
Ár: 1500.-/10db , Eladó: Iszike
Állapot: Új bontatlan 10 db-os csomagok, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox/Személyesen

Iszike

2021. január 4.

Nekem nagyon bevált! Szeretem, hogy semleges mézes illata van, az állaga is pont jó, nem túl folyós, nem túl sűrű, könnyen eloszlatható, gyorsan beszívódó ampulla. És ami a legfontosabb, hatásos is. Hónapok óta használom és szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

melanie500

2020. október 24.

Sajnálom, én leszek az ünneprontó. Egy kicsit sem volt hatásos számomra és még kiütéses is lettem tőle. A muskátli illat külösen irritált. Nem tetszett a bőr, ami a használatát követően a tükörben fogadott. Ennél jobban nem tudom kifejteni, hogy miért nem kedveltem meg ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

sunbeam

2020. május 29.

Ezt az ampullát felírnám mindenkinek! 4 éve koreázok, közben többek között emiatt is kozmetikus lettem, szóval elég skincare addict lettem, igy mondom, hogy ezzzzz egy csoda! Bárcsak az itthoni professzionalisnak nevezett termékek is lennének ilyenek (tisztelet a kb 10% kivételnek!)
Gyönyörűen feltölti az apró barazdakat, gyönyörű borkepet ad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

Gyönyörűen feltölti az apró barazdakat, gyönyörű borkepet ad!

cintialaura

2020. április 1.

Én is 10 db-os csomago(ka)t használok, áttöltöm őket egy kis pipettás üvegbe. :) Szeretem, mert szépen hidratál, nyugtat és javítja a bőrképet. Lehet használni magában is, és hidratálókrémbe keverve is és szerintem elég lassan fogy így extrán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

tara95

2020. február 24.

Találtam egy mintát elbújva, annyian dicsérték hogy akkor már felbontottam. Hú, hát nem semmi! Használtam már korábban is propoliszos cumókat, de vagy ragadt vagy semmi hatása nem volt. Ez az ampulla tökéletes, szinte géles és gazdag, kevés kell belőle. Egész arcra talán sok is, viszont csak a problémás, sebes, pirosas területeken csodát művel reggelre, úgyhogy vettem is egy 10 dbos csomagot. Így használva aztán pláne sokáig elég lesz, a kis tasakokban sok van :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

manetto

2020. január 21.

Két hete használom, imádom, abszolút újravevős. Megnyugtat, hidratál, nem ragad. Egyetlen hátránya, hogy nagyon kevésnek tűnik, de majd meglátjuk, hogy végül meddig tart ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

ssyakaky

2020. január 13.

egész csomó mintát elhasználtam belőle, nagyon szeretem. citrusos-mézes illata van, mint a Deep Moisture Packnak, és nem túl folyékony, kellemes állaga. lehúzza a pirosságokat, a gyulladásokat megnyugtatja, ugyanakkor élénkíti a bőrömet. csak egy dolog miatt nem vettem még meg teljes kiszerelésben, és az a mennyiség-ár aránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Amea

2019. július 23.

A legjobb szérum, amihez újra meg újra visszatérek, mert tényleg van eredménye. Hozza, amit ígér: feltölti a bőrt és ad egyfajta ragyogó üdeséget, hidratál és segít a piros foltok lenyugtatásában is. És nem komedogén, pedig a tág pórusú bőröm hajlamos a mitteszeresedésre.
Pár csepp is elég, elvileg krémhez is keverhető, de én önálló lépésként használom, szérumként, így nem ez a világ leggazdaságosabb kencéje. Viszont mégis megéri, hiányzik, ha nincs és eddig nem tudta más letaszítani a trónról. Kapható belőle kis tasakos minta, úgy nem is horror drága, érdemes adni neki egy esélyt.
Sokszor vettem újra és fogom is még.

(ps: a feltöltést tényleg köszi, de azért a fordításban az a “szilárd és izzó bőr” kicsit ijesztőre sikerült :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 23.

Sokszor vettem újra és fogom is még.