Coach

Ár:   €39, €70 és €90   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. június 3.

Ár:   €39, €70 és €90
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsma

Fejjegyek: goji bogyó

Szivjegyek: bazsarózsa

Alapjegyek: fehér fa

Ár: 3000 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 30/9 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Posta vagy Foxpost előre utalással

TallodiZsofi

2020. szeptember 6.

Bazsarózsás, goji bogyós, virágos, fanyar gyümölcsös illat. Rajtam intenzív illat. Mindennapok könnyed kiegészítője.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

nyarigabi

2019. június 15.

Az edp és a floral után csalódás. Jellegtelen, édeskés illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

Az edp és a floral után csalódás. Jellegtelen, édeskés illat.

Asianlover

2019. június 3.

Ma volt alkalmam kipróbálni ezt az illatot is, hát érdekes élmény volt, mert az első két fújás után egyszerűen semmit (!) nem éreztem a csuklómon. Mentem egy kört, elintéztem a dolgom a plázában, de nem hagyott nyugodni a dolog, hát fújtam rá még 2 fújást ugyanoda. Így sikerült elérni, hogy valami kis édeskés virágot egyáltalán érezzek, ha rátapasztom az orrom a csuklómra...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.