Coastal Scents

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   22 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: MelC, Módosítva: 2013. június 21.

Ár:   15 990 Ft
Kiszerelés:   22 db
Kategória:   Ecsetek

22 darabos nagyon gondosan összeválogatott, profi ecsetkészlet fekete matt tartóval. A készletben minden fontos ecsetet megtalál a professzionális smink elkészítéséhez. Az ecsetek anyaga: szintetikus, kecskeszőr, rost, nylon, lószőr, habszivacs. Puha, jó minőségű ecsetek, nem hullajtják szőrüket, sörtéi precízen vágottak. A fekete táska praktikus mágneskapcsos, így nem okoz problémát a gyors összecsukása. Kívül-belül logoval ellátott, kívül anyagában nyomott a logo. A sörték jól kidolgozottak, jól megvágottak. A nagy ecseteken formamegtartó áttetsző tok van. A készletben megtalálható a duosörtés 518-as ecset, valamint a Fan Brush és több értékes ecset is, mint pl. a 110-es nagy bronzer ecset. Formamegtartó rugalmas alapozóecset, satírozó ecsetek, apró részletek kidolgozásához való ecsetek, gélekhez, concealer-hez való ecsetek stb. Kitűnő társ mozgó munkához és utazáshoz.

Összességében valóban egy professzionális készletről van szó minőségi kivitelben nagyon kedvező áron. Szakemberek egyöntetű véleménye szerint a piacon lévő vezető készletek közül a Coastal Scents 22 ÚJ kiadása magas színvonalúra sikerült és ennek köszönheti népszerűségét a világon.

edina.zsengeller

2018. január 4.

Ez a második készletem, az első egy online rendelt noname készlet, azt is nagyon szerettem, de ez mérföldekkel jobb. Szerencsére nekem nem esett szét egy sem, pedig elég sokan írják. Jól mosható, utána könnyen megszárad. Némelyiknél mondható, hogy nem elég precizen vágott, de ennyiért, főleg BlackFriday áron teljesen megéri. A számozás/jelölést én is hiányolom, de ez legyen a legnagyobb gond.
Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Ajánlom :)

gyulzsuzsi

2016. október 8.

MUP-tól rendeltem, mert nem tudtam volna kivárni a hosszas szállítást. (Mit nem adnék ha a türelemért még egyszer sorba állhatnék:) )
Az első ecsetkészletem, előtte három ecsettel operáltam. Most úgy érzem mindenem megvan (nem vagyok profi, sőt), egyelőre még keresgélem, hogy mit mire használjak. Azért levonok egy pontot, mert nincs semmi jelzés, számozás, ami megkönnyítené az ecsetek beazonosítását.
S hogy a végén pozitívval zárjak: csodásan puhák az ecsetek, mosás után sem hullik a száluk.
Up: Nálam is lesett egy-két vastagabb ecsetnek a feje, de vissza tudtam ragasztani. Elég sok van benne amit egyáltalán nem használok, de amiket igen, azokat szeretem. (Tény, hogy mióta megvettem a Sigma utazó szettet, azóta az a favorit.) Kb. három év után kezdtek hullani a pirosító ecsetből szálak mosáskor, de nem nem dráma, mert ár-érték arányban még mindig jó kis készlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

Timcsi85

2015. július 30.

Évek óta használom, vannak erősebb és gyengébb darabjai. Pötihez hasonlóan én is pórul jártam a duo fibre pufi alapozóecset feje nekem is leesett.
Egy-két ecsete must have, alap készlet gyanánt kezdőknek kifejezetten ajánlom, bár én a készletet kiegészítettem RT ecsetekkel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 30.

Pöti

2015. július 3.

Több mint két éve megvan ez a készlet. Vannak benne szeretett darabok, pl. egy két szemre való ecsetet nagyon szeretek, illetve a ferde tusecsetet naponta használom a szemöldökömhöz, de nekem nagyon sok esett szét, mert elengedte a ragasztás. Sok ecset szerintem felesleges a készletben, minimális eltérés van köztük, illet a Fan brush-t én egyáltalán nem használom. A duo-fiber alapozó ecsetet az elején sokat használtam, de aztán annak is leesett a feje, pedig én aztán tényleg vigyázok rájuk. A szemre való ecseteknél többnél is tapasztaltam, hogy nem precízen vágottak. Persze nem várok MAC minőséget ezért az árért, de a kínai ebay-es ecseteim sokkal jobban bírják, kivitelezésre is jobbak. A tárolóját viszont nagyon szeretem, ha utazok valahova, ebbe költöztetem be azokat, amiket szeretek használni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

jjudus

2015. július 3.

Teljesen elégedett vagyok vele. Ez a harmadik ecsetkészletem, de az előző kettőt lepipálja. Az első ecsetkészletem BF cosmetics 12 darabos nagy csalódás volt, külföldről rendeltem és amint megjött, volt aminek rögtön leesett a feje, elengedte a ragasztás. Azóta már 3 leesett. Ennek az új ecsetkészletnek nagyon örülök, ami furcsa volt, hogy amikor megkaptam össze voltak benne keverve a vékony ecsetek. Pozitív, hogy mindegyiken van számozás, tehát könnyen sorba tudtam állítani őket. Puhák az ecsetek, "szinte simogatnak, ahogy használom őket" Imádom. Max pontszám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

AndiHédi

2015. március 24.

Jó minőségű ecsetkészlet, szépen kidolgozott a markolta. Azért 3 csillag mert tény gyönyörű és puha a szőrük de nekem több is hullik!!! Van olyan szemhéjecset amiből ömlik a szőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 24.

cicamicca

2015. március 22.

Túlzás, hogy jó minőségű! Arcpirosító ecset a leghasználhatatlanabb mind közül, kikészített teljesen. Kemény, durva, törik, hullik, s a ragasztás is hamar elengedte. A többi ecset se hibátlan teljesen, bár azok legalább puhábbak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 22.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Két éves már ez a szettem, de ez meg sem látszik rajta. Igaz a 22 ecsetből nem mindet használom napi rendszerességgel. Leginkább a szemre valókat nyúzom ebből, arcra a Sigmás ecseteket sokkal jobbnak találom. A tokját tök jól tudom hasznosítani utazásokhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Teo

2014. május 24.

2013.aug.27:
Én Amerikából rendeltem őket,és még 5 ecsetet ehhez a készlethez,köztük a 250-blending brush-t mert olvastam itt is hogy az elkélne.A szállítás Amerikából viszonylag gyors volt,de a magyar postán azért szüttyögtek,és igazolásokat kértek a megrendelésről(hogy valóban átutaltuk a pénzt-felháborító,szerintem) és azért a biztonság kedvéért meg is vámoltak. Én így is olcsóbban jöttem ki,mintha a MUPból rendeltem volna, a +ecsetek miatt,így annyira nem vagyok morcos.
Na szóval,már egy hete a birtokomban van,de csak simiztem őket,nézegettem,pakolgattam,simiztem,de ma vége használatba vettem őket.Olyan puhák,és annyira jó velük sminkelni.Nagyon tetszik mindegyik ecset,bár én sem értem,hogy miért kellett 3 különböző méretű szemöldök-tusecset,de ez legyen a legkisebb gondom, viszont a púder ecset nekem is hiányzik. Én a pirosító ecsetet kontúrozáshoz fogom használni,szerintem arra tökéletesen ideális.De rendeltem egy nagy pirosító ecsetet is,a véleményeitek miatt is,és ennek nagyon is örülök! Nagyon elégedett vagyok a készlettel,szerintem az ecsetek nagyobb részét nagyon jól ki lehet használni, és jól is lehet használni. Örülök,hogy megrendeltem,szerintem jó minőségűek,tényleg nagyon elégedett vagyok.

2014.máj.24
Lassan egy éve van meg ez a készlet. Két ecsetnél engedett a ragasztás(ferde pirosító ecset,egyenesen vágott alapozós ecset) de azt visszaragasztottam, az egyik szemhéjecset pedig úgy ahogy van tönkrement.Benyomódott a szőre az egyik mosásnál,majd mikor szétfeszítettem hogy akkor visszatolom (:D) de nem,az tönkrement teljesen.
Egyébként az ecsetek ugyan olyan puhák és nem hullajtják a szőrüket egy mosásnál sem, így nem pontozom le, az árra és állapotra való tekintettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

2013.aug.27:

2014.máj.24

e.inci007

2014. május 18.

Leszögezném, hogy eddig még nem használtam ecseteket, ezek az első ecseteim. Mostmár használom őket vagy 3 hónapja, igy már nyugodtabban alkothatok róla véleményt. Mondjuk újat nem tudok mondani az előttem szólókhoz képest. Egy jó kis pirositó ecset tényleg elkellt volna ebbe a szettbe. A három ferde ecset tényleg sok, viszont álltalában kettőt használok is belőle. Alapnak tényleg nagyon jó ez a készlet, de ha valaki jobban bele merül a sminkelés világába, akkor rövidesen bőviteni fogja a készletét. A lényeg: ennyi pénzért ilyen minőség totál megéri! Én a cég weboldaláról rendeltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 18.