Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: JHajni, Módosítva: 2014. április 14.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Vegyszermentes 100% natural fekete afrikai szappan

A ghánaiak századokon át arra használták fekete szappant, hogy a pattanásokat kezeljék, az olajos bőrt optimálisra állítsák be, a tisztátalan bőrt megszüntessék és a bőr különböző betegségein, mint például a ekcémán, a pszoriázison segítsenek, valamint a bőr mattítására, valamint testszag és korpa ellen. Ezt a félkemény szappant az afrikaiak nemcsak az arcukra használták, hanem ezzel mostak hajat és általánosságban ezzel tisztálkodtak. Kitűnő korpásodás. Magas olaj és zsírtartalmú növények leveléből, terméséből főzik ezért a száraz, viszkető fejbőrre is használták. A legtöbb bőrtípusra kiválóan alkalmazható, bőrbarát, nincs szárító hatása, nyugtatja a gyulladt bőrt, mélytisztító hatása van, megelőzhető vele a testszag és a smink eltávolítására is kitűnően alkalmazható. Használatát követően a bőrt puhává varázsolja. A szappan puha, magas a glicerin tartalma. A szappan lehet világosabb és sötétebb is, ez az előállítási eljárástól függ. Az előállítás során nem használnak hozzá vegyszereket, színezékeket, illatanyagokat, hanem természetes pálmaolajjal keverik. A szappannak természetes illata földes jellegű szaga van.

Maeve

Korcsoport: >54
2014. június 14.

Nagyon jó arclemosó, talán a legjobb azok közül, amiket használtam. A legfontosabb, hogy tényleg nem szárít. Magam is csodálkoztam, amikor arcmosás után nem tapasztaltam azt az ismerős, feszülő, viszkető érzést. Sheavajat használok éjszakára, és ha nem sminkelek aznap, akkor nappalra is. A szappannal tökéletes páros, jobb bármilyen méregdrága kencénél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. június 14.

JHajni

2014. április 27.

Imádom imádom imádom!!! :) Jobb mint bármelyik smink meg arclemosó! Nagyon jól tisztít , még az alapozót és a sminket is maradéktalanul leviszi! Méghozzá natúrkozmetikum :) Azt hiszem átváltok mostantól natúr termékekre, mert csodás ez a szappan. Mikor rendeltem a Coastal Scent-től, akkor kaptam hozzá ezt a kis szappant mintának. Sajna már fogyóban, "újra kell" hogy vegyem, mert napi rutinommá vált hogy lemosom vele az arcom. Nagyon jól habzik, nagyon jól tisztít, betartja amit ígér. Mindenkinek ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)