Coastal Scents

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Ecsetek

Pufibb fajta árnyékoló ecset

Hossza: 17,91 cm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ildie

2014. december 31.

Ez ilyen alap ecset, amiből van egy csomó, minden színhez külön külön. A sokat használt színekhez vettem jobbat, de alap 2,5 dolláros árán ez pont jó arra, ha valami extrémet alkotok. Kb. 2 havonta féláras akció van, le kell rá csapni. Eddig 1 db szőrke jött ki belőle, nem dícsérem agyon, mert nem egy nagy szám, puha, jól dolgozik, nagyon olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.