Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2013. október 28.

Kategória:   Ecsetek

Alsace

2020. május 7.

Szuper áron jutottam egy arcra való ecsetkollekciójukhoz a piactéren, szerintem nagyon jó minőségű ecsetkészlet, puha, nem hullik a szőre, pedig mosom azért őket. Alulértékelt ez a márka nagyon, pedig szuper minőséget lehet kapni még a teljes áron is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

lumiukko

2014. április 22.

Én nem pirosításra, hanem púderezésre használom, mert kellően nagy és tömött hozzá. Nagyon puha a szőre, picit sem szúr, a púdert jól felveszi és megfelelően le is adja, nem nyelődik el benne. A rugalmassága is tökéletes, nem túl merev, de nem is nyeklik.nyaklik. A szőrét picit hullajtja, illetve olykor letörik 1-1 darab, de ilyen áron szerintem ez a kis hiba még megbocsájtható, mert elég sok szőre van, és hogy néha elhullik belőle 1, az nem tragédia. Nagyon megszerettem, úgyhogy gondolkodom rajta, hogy még 1-et beszerzek belőle!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

agi.greendaygirl

2013. március 1.

szeretem, de nem olyan, mint a képen, szélesebb.. eléggé tömött, nem hullajtja a szőrét. -1 amiért nem olyan, mint a képen

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.