Coastal Scents

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: frozi, Módosítva: 2015. szeptember 26.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Szuper precízen lehet vele aprólékos munkát végezni. Puha, rugalmas, feszes kis ecset hosszú nyéllel. Szemtővonalak, szembelső-zugok festésekor nagyon jól kihasználható, valamint a jól képzett hegynek köszönhetően kitűnően lehet vele szemöldököt festeni.

490-től ecsetek szemre
Ár: 490 , Eladó: gyik
Állapot: Használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
danyadi77

2016. május 15.

Szerintem nagyon jó ecset, és az ára sem vészes. Nekem elég kicsi a szemhéjam, ezért keresem a kis fejű ecseteket. Ez viszonylag keskeny és rövid szálú is. Apró részletekhez, vagy vonalat elsatírozni is jó. Azt hiszem természetes szőrből van, porhoz nem szeretem a műszálat, ez jól felveszi az anyagot. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 15.

svivko

2014. március 15.

Nemrég vettem át egy Krémmániástól újonnan, kb 500 Ft-ért. Ennyit simán megért. :)
Kb 1 hónapnyi véleménnyel írom ezeket a sorokat.
Legutóbb Color Tattoo-t vittem fel vele szemhéjra. Kitűnően bánik a krémes festékkel, megfelelő mennyiséget vesz fel, és adja le. Ha valaki azt vallja, hogy ezt és ezt ujjal lehet csak megfelelő fénnyel felhordani, annak ez az ecset segíteni fog. Bár nagyon területet nem lehet vele lefedni - babakiskörömnyi a vége!-, de egy V-alakot simán, és sebészi pontosságal megoldd, és a többi. :) Nekem hiánypótló, főleg a krémfestékek miatt, bár erre a célra már a Real Techniques szintetikus shading brush-át is megtaláltam, de a azért 3x nagyobb ennél.
Mosása egyszerű, nem hullik, felépítése masszív, bár szerintem egyáltalán nem néz ki profin, de ezért nem vonok le csilit, így sikerült.
Jelenleg 1100 Ft a makeuplazán. Döntsd el te, hogy Neked megéri-e ennyiért.
Tőlem megkapja az ötöst, és még jövök updatelni, hogy mire jó, mire nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Kb 1 hónapnyi véleménnyel írom ezeket a sorokat.
Jelenleg 1100 Ft a makeuplazán. Döntsd el te, hogy Neked megéri-e ennyiért.
Tőlem megkapja az ötöst, és még jövök updatelni, hogy mire jó, mire nem.

Edaru

2012. november 24.

Nagyon jó ecset. Rendkívül jól lehet vele precízen dolgozni és valóban pontos a szálvágása, nem hullik a szőre. Simán megállja a helyét a professzionális ecsetek között. Nagyon szeretem és mivel már hónapok óta használom, többször is mostam már, így valóban kijelenthetem, hogy még semmi baja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

frozi

2012. július 14.

Ár-érték arányban abszolút jó. Van szintetikus és természetes szőrű változata is. Nem hullatja a szőrét, pontosan lehet vele dolgozni. Én imádom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 14.