Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: lumiukko, Módosítva: 2014. április 2.

Kategória:   Ecsetek

abicicaaa

2018. augusztus 10.

Cut creasehez tokeletes ecset a pici szemhejamra.
Belso szemzug kiemelesere, szemöldökcsont kiemelesere is tökéletes.
Ha bena vagyok es a szempillaspiralom elkenodik, megvarom mig megszarad, es ennek a kis hegyevel lelehet szedni.
Olcsó es tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Cut creasehez tokeletes ecset a pici szemhejamra.
Belso szemzug kiemelesere, szemöldökcsont kiemelesere is tökéletes.
Olcsó es tokeletes.

Ildie

2014. december 26.

Árához képest 6os, de ugye nem ehhez viszonyítunk. Jobb egy kicsit, mint a Mülleres átlag, és annál olcsóbb, főleg ha féláron van, de nem egy nagy szám.
Általánosan a többivel együtt, akkor éri meg sok CS ecsetet venni, ha minden színnek van külön-külön egy készlet, nekem van szépen barna, kék, lila stb, mert nyílván nem fogom minden nap kimosni a szemfesték ecseteket, és szerintem aki azt mondja, hogy ki szokta minden nap, az hazudik. Na szóval aki lusta, és szeret sok ecsetet tartani ezt és a szemre valókat ajánlom, viszont alapozáshoz egy rendes márkásat ajánlanék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

lumiukko

2014. május 17.

Multifunkciós, mivel használható rúzsecsetnek, pillatőbe kontúrozáshoz, illetve a szemceruza elmaszatolásához.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.