Coastal Scents

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: lumiukko, Módosítva: 2014. április 2.

Kategória:   Ecsetek

Auguszta

2015. augusztus 4.

Minden ecset közül (beleértve a legnagyobb márkák leghájpoltabb ecseteit is) ezzel tudom a legkönnyebben és a legegyenletesebben eldolgozni a korrektort a szemem alatt, és ezért imádom. Pont jó hozzá a mérete, a puhasága/merevsége, és van egy kis alig látható hegye, ami jól betalál a szem belső sarka alá és mellé. Teljes arcot alapozni speciel nem tudnék vele, ahhoz túl kicsi a feje, de mivel jó lapos (és ugye van az a kis hegye), ideális a nehezen elérhető pontok precíz festésére, pl. az orrcimpák mellett/alatt. Jó minőségű, gond nélkül tűri a pár naponkénti tisztítást. Antibakteriális szappannal mosom, egy pillanat alatt tiszta, és gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

lumiukko

2014. április 3.

Nem a legjobb ecset, amivel találkoztam, de azért lehet vele dolgozni. Nem olyan vészesen kicsi szerencsére, de ahhoz eléggé, hogy a kisebb helyekre is rendesen odaférjen. Folyékony alapozókkal/BB-kel viszonylag jól működik, a krémesebb dolgokkal már kicsit csíkoz, így hosszabb ideig tart az eldolgozás, mint kézzel, viszont szebben belesimul a bőrbe az alapozó. Nem minden esetben használom, mert ha nem érek rá pepecselni, egyszerűbb a kezemmel, de ha ráérek, akkor ezt használom, mert tényleg kicsit szebb hatás érhető el vele, bár ez lehet azért van, mert picivel több alapozót tud eldolgozni, mintha kézzel csinálnám, így jobb lesz a fedés is. A szálai elég merevek, nem nyeklik-nyaklik, de eközben mégis puha.
Szerencsére nagyon minimális mennyiségű alapozót szív fel, viszont a tisztítása elég macerás, mivel minden használat után teljesen ki kell mosni, nem elég csak áttörölgetni ecsettisztító folyadékkal, mivel eléggé tömött az ecset, és így nagyon beül a szálak közé az alapozó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 3.